Temsilci Sean Casten, Kızı Gwen’in “Barışçıl” Ölümünden Sonra Haraç Paylaştı


Huzurlu bir geçiş.

Illinois Kongre Üyesi olarak Sean Casten kızının yasını tutmaya devam ediyor Gwenmilletvekili 17 yaşındaki çocuğu haraç olarak ödedi ve onu en son canlı gördüğü anın yürek burkan ayrıntılarını açıkladı.

Politikacı Twitter’da bir açıklama paylaştıeşinden de imzaladığı Kara ve 15 yaşındaki kızı Audrey, Gwen’in 12 Haziran akşamı bazı arkadaşlarla dışarı çıkmadan önce nasıl bir aile yemeği yediğini anlattı.

15 Haziran’da yazdığı mektupta, “Eve döndüğünde Kara ve bana iyi geceler dedi, eve iyi gittiğinden emin olmak için bir arkadaşına mesaj attı ve Pazartesi sabahı uyanmadı” diye yazdı. “Onun hakkında bildiğimiz tek şey ölüm huzurlu olmasıdır.”

Baba, en büyük çocuğuna da yansıdı. sayısız başarı ve çeşitli tutkular.

“Bir çocuk öldüğünde kalbinizdeki deliği tarif edecek bir kelime yok” diye paylaştı. “Gwen, Çevre Bilimleri okumayı planladığı Vermont Üniversitesi’nde birinci sınıfa başlamayı dört gözle bekleyen mutlu, sağlıklı, iyi uyum sağlayan genç bir kadındı.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334746/congressman-sean-casten-shares-the-final-moments-before-daughter-gwen-s-peaceful-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel