Tema Parkı Paketleme Rehberi: Yaz İçin İhtiyacınız Olan 24 Temel Öğe


Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Bu yaz bir tema parkına gidiyor ve ne getirmeniz gerektiğini mi merak ediyorsunuz? Endişelenme, seni yakaladık! Disneyland’e, Disney World’e, Universal Studios’a, Six Flags’e veya sizin için daha yerel bir yere gidiyor olsanız da, bu yaz çantanızda getirmeniz gereken tüm tema parkı temellerini bir araya getirdik.

Tema parkı çantanızı paketlemeye gelince, hazırlıklı olmak istersiniz. Örneğin, güneş kremi, bir taşınabilir telefon şarj cihazıkıyafet değişikliği, el dezenfektanı ve bir doldurulabilir su şişesi gün içinde hayatta kalmak için mutlak gereklidir. gibi sorun çözücü ürünler sürtünme önleyici balsam ve kabarcıklı bandajlar ayrıca seyahatinizi çok daha keyifli ve daha az mutsuz hale getirebilir. Gittiğiniz yerde hava güzel ve sıcak olacaksa, size ve ailenize yardımcı olmak için tasarlanmış ürünler var. Havalı kal.

Hepimiz hayatında ihtiyacın olan en iyi ürünleri bulmana yardım etmekle ilgili olduğumuz için, bir eğlence parkına getirmen gereken olmazsa olmazların bir listesini hazırladık. Ayrıca seyahatiniz için almayı düşünmek isteyebileceğiniz birkaç çanta seçeneği de hazırladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1322949/theme-park-packing-guide-20-essential-items-you-ll-want-to-bring-to-the-parks-this-spring?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel