‘Tell Me Lies’ EP’si Stephen’da TV Şovu Vs. Kitap ve Daha Fazlası: Röportaj – Hollywood Life


Carola Lovering’in en çok satan 2018 romanı Bana yalanlar söyle Hulu tedavisi görüyor. Yeni dizi 7 Eylül’de başlıyor ve Lucy Albright ile Stephen DeMarco arasındaki yaklaşık on yıl boyunca yoğun ve sarhoş edici ilişkiyi takip ediyor. Romanda, çok çekici ama manipülatif Stephen, bir çok tartışmalı karakter HollywoodYaşam EP’yi sordu Meaghan oppenheimer eğer Stephen’ın TV versiyonunu destekleyeceksek.

Bana yalanlar söyle
Grace Van Patten ve Jackson White ‘Tell Me Lies’da. (Hulu)

“Bu yüzden onu şov için biraz daha insancıllaştırmak zorunda kaldık çünkü bu umarım devam eden bir dizidir. Birisi tamamen varsa, onlar için umut yok, o zaman bununla oynamak için fazla yer yok, ”diye açıkladı Meaghan. “Sanırım şu ana kadar deneyimlediğim kadarıyla Stephen çok kutuplaştırıcı olacak. Bazı insanlar ondan nefret eder ve onun için affı yoktur. Bazı insanlar onun yaptığı şeyi sevmiyor, ama yine de zaman zaman onu seviyorlar. Bence bu gerçekten insanların kişisel deneyimlerine ve onları ne kadar tetiklediğine bağlı olacak. Ama en azından onu kitapta olduğundan daha fazla anlayacağını düşünüyorum. Kitapta onu anlamadığınızdan değil, ama biz onun kişisel hayatını, geçmişini ve ailesini biraz daha araştırdık ve neden böyle olduğunu keşfetmeye çalıştık.”

Lucy ve Stephen’ın bakış açıları arasındaki kitap alternatifleri olsa da, Meaghan gösterinin “yalnızca biri ya da diğeri ile olmayacağını belirtti. Bazen her ikisiyle de birlikte olacağız, ama kesinlikle sadece bakış açısıyla değil, farklı zamanlarda farklı insanlara erişerek, bakış açısıyla oynamaya çalışıyoruz. Ama evet, ikisiyle birlikte olacağız.”

İçin Bana yalanlar söyle kitap okuyucuları, Macy hikayesi hala dizinin “önemli” bir parçası olacak. “Bence şovun temel meseleleri, her şeyi ilişkiler ve duygusal riskler hakkında tutmaya çalıştık. Ama benim için Macy hikayesinin her şeyi etkileme şekli, bu arkadaş grubunu nasıl etkilediğini izlemektir” dedi Meaghan. “Spoiler vermek istemiyorum, ancak genç yaşta birlikte yaşamı değiştiren bir şey yaşadığınızda, çok fazla travma bağı olur ve birbirinizle etkileşim biçiminiz değişmeye başlar. Ama kesinlikle bazı arsa bükülmeleri ve ortaya çıkması var. Kesin olarak ortaya çıkan biraz gizem var. ”

Şovun başarısı büyük ölçüde aralarındaki kimyaya bağlıdır. Grace van Patten ve Jackson Beyaz, Lucy ve Stephen’ı oynayanlar. Meaghan anlattı HollywoodYaşam Stephen’ın rol alması açık ara en zor olanıydı.

Bana yalanlar söyle
‘Bana Yalan Söyle’nin resmi afişi. (Hulu)

“Jackson’ın kasetini gördüğümde, hayatımda gördüğüm en çılgın kendi kasetini gönderdi. Çok tuhaftı. Yalnızca Stephen’ı oynayacak kadar kendine güvenen biri bu kaseti yapabilir çünkü bir kasette yapmamanız gereken her şeyi yaptı ve bu harikaydı,” diye itiraf etti EP. “Ama onu içeri almamız gerekiyordu. Yaklaşık altı aylık bir süreçti. Bu sektördeki 20 ile 35 yaş arasındaki her erkeği görmüş gibiyim ama hep Jackson’mış gibi hissettim. Sadece çok zor bir karakter. İyi ve kötü arasındaki çizgiye ayak uydurmak zorundadır. Aşkın ilgisi olmalı ama aynı zamanda bazen düşman da olmalı. Zor bir dengeydi ama bence Jackson çok, çok iyi.”

Gösteri ayrıca hikaye amacıyla kitabın dışına çıkacak. Meaghan, “Sırf televizyonda çalışması için bazı şeyleri genişletmeniz gerektiği için ilk sezonda zaten biraz bunu yaptığımızı düşünüyorum” dedi. ilk 3 bölüm Bana yalanlar söyle 7 Eylül’de Hulu’da prömiyer yapacak. 10 bölümlük dizinin yeni bölümleri her hafta çarşamba günleri yayınlanacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/06/tell-me-lies-stephen-tv-show-book-changes-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir