Teksas Kurbanı Irma Garcia’yı Vuran Kocası Trajediden Günler Sonra Öldü


Trajedi Uvalde, Teksas’ı vurmaya devam ediyor.

26 Mayıs’ta, Joe Garcia-kocası Irma Garcia24 Mayıs’ta Robb İlköğretim Okulu’nda silahlı bir kişi tarafından vurularak öldürülen iki öğretmenden biri öldü, yeğeni, John Martinezonaylandı NBC Haberleri.

Martinez, çıkışa Joe Garcia’nın ilkokulda oluşturulan anma törenine “Irma’ya çiçek dağıtmaya gittiğini” söyledi.

Martinez, “Eve geldiğinde, ailesiyle birlikte bir sandalyeye oturduktan sonra en fazla üç dakika evdeydi,” diye devam etti Martinez. “Sadece düştü. Göğüs kompresyonu yapmayı denediler ve hiçbir şey olmadı. Ambulans geldi, yapamadılar, getiremediler. [him] geri.”

Martinez, NBC News’e amcasının ölümünü ilk kez küçük erkek kardeşinden öğrendiğini söyledi. “Nasıl hissedeceğimi bile bilmiyorum” dedi. “İnanmıyorum. İnanmak istemiyorum.”

24 Mayıs’ta Irma Garcia ve yardımcı öğretmen eva mireles Yetkililer tarafından 18 yaşında olarak tanımlanan silahlı bir adamdan sonra ikisi de 19 çocukla birlikte öldürüldü Salvador Ramos-ilkokulda ateş açıldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332516/husband-of-texas-shooting-victim-irma-garcia-dies-days-after-tragedy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel