Tekrar Ayrılmalarının Nedeni (Özel) – Hollywood Life


Kylie Jenner ve Travis Scott


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

Sonrasında Kylie jenner25 ve Travis Scott, 31, yine ayrıldı, hayranlar, iki ebeveynin kendi yollarına gitmelerine neden olan şeyi merak etmeye başladı. Ne yazık ki Kardashians’a yakın bir kaynağa göre bunun nedeni bağlılıkla ilgili. İçeriden bir kaynak, “En son ayrılmalarına katkıda bulunan faktörlerden biri, birlikte geçirdikleri 6 yıl ve iki çocuktan sonra, Travis’in Kylie’ye hayatı boyunca ona yüzde 100 bağlı olduğunu hâlâ göstermemiş olmasıydı” dedi. HollywoodYaşamı MÜNHASIRAN. “Kylie’nin nişanlanmak istediğini yıllardır biliyor ve bunu tartıştılar. Ancak yüzük hiç gelmedi ve arkadaşları ve ailesi onun bunu hak ettiğine inanıyor. Hayalindeki düğünü çok uzun zamandır istiyordu ve Travis bunun farkındaydı.”

Travis Scott ve Kylie Jenner
Image Basın Ajansı/NurPhoto/Shutterstock

Kylie’nin ünlü ailesi de bunun farkındaydı. Onu özel bir Anneler Günü gezisine götürdüğünde Türkler ve Caicos Adaları, bir kaynak bize ayrı yorumlarda yakın ve sevgili aile üyelerinin bir nişan umduğunu söyledi. Kaynak, “Nişan konusuna gelince, Kylie’nin ailesi bunun için çok baskı yapıyor ve herkes onun yakında evlenme teklif etmesini umabilir” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Mayıs 2022 raporu için.

Travis ve Kylie, 2 Şubat 2022’de ikinci çocuklarını karşılamalarına rağmen tatilleri birlikte geçiremediler. Bize Haftalık daha sonra tekrar ayrılacaklarını bildirdi. 7 Ocak tarihli makale için bir kaynak, “Kylie ve Travis tekrar izinli, tatilleri birlikte geçirmeleri gerekiyordu, ancak o, ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte olmak için Aspen’e gitti” dedi. “Bu daha önce pek çok kez oldu, tekrar kapalı oldukları biliniyor, ancak her zaman arkadaş ve harika eş ebeveynler olarak kalıyorlar.”

Ancak kaynağımıza göre, yakın zamanda “zorlu bir dönemden” geçmişler ve “stres”ten etkilenmişlerdi. Yine de ünlü ikili söz konusu olduğunda asla asla denilemeyeceğini belirttiler. Arkadaş, “İkisi de son zamanlarda zorlu bir dönemden geçti çünkü ikisi de yoğun programları nedeniyle aşırı stresli” dedi. HL. “Daha önce birkaç kez ayrıldılar ve tekrar bir araya geldiler, bu yüzden tekrar ayrılırlarsa kimse şaşırmaz. Geçen yıl yaşadığı onca şeyden sonra, Kylie’nin onun yanında olması çok şey anlatıyor.”

Çift kızlarını da paylaştı Fırtına4. Oğulları, başlangıçta isimlendirilmiş olsa da Kurt Webster, hala kalıcı, resmi olarak duyurulan bir isme sahip görünmüyor. O şimdi 11 aylık. Daha önce Ekim 2019’da ayrıldılar.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/13/kylie-jenner-travis-scott-reason-split-again-exclusive/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir