Teknedeyken Kullanabileceğiniz 21 Temel Şey


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Selam! İster teknelerde geçen şovların hayranı olun, ister oyuncu kadrosunu ara sıra tekneye bindiren şovların hayranı olun, ister teknede olmanın zevklerini anlatan eski (ve altın) komedi skeçlerinin hayranı olun, kesin olan bir şey var. : Bir teknede olmak istiyorsunuz. En azından bu sezon bir noktada.

Bu mantıklı. Hakediyorsun! Çok çalışıyorsun ve çok şey yapıyorsun; Güvertede biraz zaman geçirmek, hak ettiğinizin asgari miktarı gibidir.

Ama sonunda yılın yat partisine bir davet aldığınızda veya sıçrayıp kendiniz bir tane ayırttığınızda, soru kalır… buna hazır mısınız?

Doğru kıyafeti aldın mı? Güneş kremini hatırladın mı? Tekne insanları aksesuar takar mı? Ya bir gecede kalıyorsan?

Endişelenmeyin, gelecekteki yatlarım. Bir teknedeyken kullanabileceğiniz 21 temel öğeden oluşan bu listeyi bir araya getirdim. Çapalar ağır!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374822/21-essentials-for-when-you-re-on-a-boat:-deck-shoes-bikinis-mineral-sunscreen-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir