Tek Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Martha Stewart ve kızı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Smeal/BEI/Shutterstock

efsanevi Martha Stewart81, ünlü yemek programları ve mutfak gereçleri serilerinin dışında bir mirasa sahip – kızı! Doğru, Martha’nın tek çocuğu var ve o da kızı. Alexis Stewart. Martha, 1965’te kocasıyla evliyken kızını dünyaya getirdi. Andrew Stewart. Hem Martha hem de Andrew, 29 yıllık evliliğin ardından 1990’da istifa etti.

Martha Stewart’ın Kızı Kimdir?

Martha Stewart ve kızı
Martha Stewart ve tek kızı Alexis Stewart, Kırmızı Halı’da. (Jim Smeal/BEI/Shutterstock)

Alexis hayatta ve medya kariyeriyle deyim yerindeyse annesinin ayak izlerini takip ediyor. 56 yaşındaki oyuncu, yıllar boyunca çeşitli radyo ve TV programlarında çalıştı. dikkatini dağıtmak. En çok radyo ve televizyon programlarındaki çalışmaları ile tanınır. Alexis ve Jennifer ile her neyse. TV şovu başlangıçta uydu radyosunda başladı ve daha sonra 2010’da TV’de bir sezon geçirdi.

Alexis, ünlü annesi gibi, 1987’de Columbia Üniversitesi’nin bir bölümü olan Barnard College’dan mezun oldu. Her neyse, 2008’de Fine Living Network’te ve daha sonra The Hallmark Channel’da gösterime giren Martha. Martha da desteğini göstermek için kızının TV programında konuk olarak yer aldı.

Daha sonra 2010 yılında, Alexis ve Jennifer ile ne olursa olsun The Hallmark Channel’da kısa ömürlü bir gösteri oldu. Şovun adı sonunda değişti Her neyse, Yanlışsın! 2011’de resmi olarak sona ermeden önce. Medyada birkaç yıl çalıştıktan sonra, Alexis kendi ailesiyle yerleşti ve o zamandan beri bir TV şovunda çalışmadı. Kendi şovunun üzerinden yıllar geçmesine rağmen yine de son derece başarılıydı. dikkatini dağıtmak net değerini 1 milyon dolar olarak bildiriyor.

Alexis Stewart’ın Çocuğu Var mı?

Martha Stewart
TV kişiliği ve iş kadını Martha Stewart, Alexis Stewart’ın annesidir. (Louis Lanzano/AP/Shutterstock)

Alexis’in vekil aracılığıyla sahip olduğu iki erkek çocuk annesi olduğunu söyledi. bu Oprah Winfrey Gösterisi. En büyük oğlu, Jude Stewart en küçüğü 11 yaşında, Truman Stewart10 yaşında.

Çocuk sahibi olmak için mücadele etti ve 36 yaşında çocuk sahibi olmak istediğinde, alternatif seçenekleri araştırmak zorunda kaldı, dedi 2007’deki programda. Jude ve Truman bir gün arayla doğdukları için neredeyse aynı doğum günlerini paylaşıyorlar. Jude 8 Mart 2011’de, Truman ise 9 Mart 2012’de doğdu.

Alexis Stewart Hala Evli mi?

Alexis artık evli değil. Eski kocası, Martha’yı 2004’teki ünlü içeriden öğrenenlerin ticareti davasında ünlü bir şekilde temsil ettiği için başlı başına oldukça ünlü. Alexis avukatla evliydi. John R Cuti 1997’den 2004’e kadar.

Eski çift, şehir merkezindeki belediye binasındaki yargıcın odalarında evlendi. Martha’nın web sitesi. “Çok küçük bir düğündü. Alexis umduğum şöleni istemedi ama gri bir pazen takım elbise giydi ve son derece güzel görünüyordu, ”diye yazdı Martha web sitesinde.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/martha-stewart-daughter-4809452/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir