Tek Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Tek Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

  • Glenn Close, efsanevi bir Amerikalı aktris.
  • OG ‘Fatal Attraction’ yıldızı, galibiyet almadan 8 Oscar’a aday gösterildi
  • Üç kez evlendi ve bir kızı var.

Glenn Close’un inanılmaz Hollywood kariyeri ona 8 Akademi Ödülü adaylığı kazandırdı. Film çalışmaları – dahil Garp’a Göre Dünya, Büyük Ürperti, Doğal, Ölümcül Çekim, Tehlikeli İlişkiler, Albert Nobbs, Karı Ve Köylü Ağıtı – 1947 doğumlu Greenwich, Connecticut yerlisi için başını salladı ve bir ton takdir getirdi. Lee Daniel’in korku filmi Kurtuluş ve Fin draması Yaz Kitabıona göre imdb.

Tek Çocuğu Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Annie Stark ve annesi Glenn Close. (Gregory Pace/Shutterstock)

Yıldız, profesyonel hayatında olduğu kadar kişisel hayatında da başarılı olmaya devam edecek, pek çok kez aşkı bulacak ve yol boyunca sık sık hakkında fışkırdığı güzel bir kız çocuğu karşılayacaktır. instagram. Glenn’in tek çocuğu hakkında daha çok şey öğrenelim, Annie Starkealtında.

Annie’nin Ailesi Hiç Evlenmedi

Glenn, Alex Forrest rolündeki inanılmaz tasviriyle izleyicileri korkuttuğunda, Ölümcül cazibe 1987’de film yapımcısıyla ilişki içindeydi. John Stark, setinde tanıştığı Garp’a Göre Dünya. Çiftin 1988’de Annie adında bir kızı oldu. 1990’ların başında ayrıldılar, ancak Annie için ortak ebeveynlik şampiyonları olarak kaldılar. Annie, “Beni toprakta tuttukları ve normal tuttukları için aileme teşekkür ediyorum” dedi. İnsanlar 2018’de. “Liseden beri en eski arkadaşlarıma hâlâ sahibim. Büyümek için harika bir yerdi.”

O da Bir Oyuncu

Annie, oyunculuk kariyerine başlamadan önce Hamilton College’da sanat tarihi okudu ve kendisi de kraliyet ailesi üyesi olarak Hollywood’un tuzaklarına hazırdı! “Hayatımın her alanında, özellikle mesleğimde çok bağımsızım” dedi. Kağıt 2018’de. “Bu mesleğe girdiğimde kendimi neyin içine soktuğumu kesinlikle biliyordum, bu yüzden kilitli ve dolu silahlarla hazırlıklı geldim.”

Annie Annesinin Daha Genç Bir Versiyonunu Oynadı

Annie’nin ilk büyük film rolünde,, Glenn’in karakterinin daha genç bir versiyonunu oynadı. Annie, “Bu karakter üzerinde gerçekten çok çalıştık ve ruhumuzun çoğunu ortaya koyduk” dedi. İnsanlar 2018’de. “Bunun için çok derine inmek zorunda kaldım.”

bir görünümde Jess Cagle Röportajı, Glenn duyguyu yineledi. “Aslında ‘Karakteri bırakması gereken sensin’ dedim. Genç Joan’ı oynuyorsun. Yani geçmişe dönüşlerde yaptığınız her şey benim daha sonra nasıl olacağımla ilgili.” Glenn, Annie’ye söylediğini hatırladı.

Glenn’in The Cruella de Vil Laugh’u Yapmasını Yasakladı

Annie, annesinin film yıldızlığını ilk kez 1996’da tattı. 101 Dalmaçya, Glenn, köpek hırsızı manyak Cruella de Vil’in ikonik rolünü üstlendi. “101 Dalmaçyalılar annemin ilk filmiydi [films] İzledim, ”diye hatırladı İnsanlar. “Yıllar boyunca o kahkahayla pek çok çocuğu ağlattı. Bunu yapmasını yasakladım!”

Annie, Sosyal Medyada Glenn Hakkında Fışkırıyor

Annie, ailesine olan sevgisini ve desteğini haykırmaktan çekinmiyor. 2023 Anneler Günü’nde Annie onu yanına aldı instagram ünlü annesine parlak bir saygı duruşunda bulunmak için. İkilinin muhteşem bir fotoğrafının yanı sıra Annie, “En iyisi. En nazik olanı. En tuhafı. En kötüsü. Esas olan. Sahip olduğum her şeyle seni seviyorum @glennclose.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/glenn-close-kids-5103897/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir