Tefi Passoa Kişisel Sevgi ve Kişisel Bakım İpuçlarını Paylaşıyor (Özel) – Hollywood Life


Tefi Passoa Kişisel Sevgi ve Kişisel Bakım İpuçlarını Paylaşıyor (Özel) – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: STARBURST

tefi paso pembe bir Yıldız Yağmuru OLDUĞUNU hatırlatmak için burada, bu da aslında şimdiye kadarki en iyi anlamına geliyor! Zihinsel sağlığa farkındalık getirirken ve destek bulurken, TikTok yıldızı, ÖZEL bir röportajda zihinsel sağlık ipuçlarını paylaştı. HollywoodYaşamve özel ‘ben’ anlarıyla kendini nasıl kutladığını açıkladı. “Bu küçük mantralar, ‘Kimsenin sana Pembe Yıldız Yağmuru değilmişsin gibi davranmasına izin verme’ gibi, Kulağa çok aptalca geliyor ama aynada kendine bakıp bunu söyleyip ‘Ben buna layıkım’ harikalar yaratıyor,” dedi HL’ye. “Bu özel anlar, bu ‘ben’ anları önemlidir. Sürekli çılgınca şeyler düşünmek için beynimizi kandırıyoruz. Beynimizi layık olduğumuza ikna ettiğimizi hayal edin?

Tefi Passoa Kişisel Sevgi ve Kişisel Bakım İpuçlarını Paylaşıyor (Özel) – Hollywood Life
Tefi Passoa. (Kredi: STARBURST)

Tefi, rahmetli büyükannesinin ona 96 yaşında olmasına rağmen, yaratıcı için “temel” olan “kendini tanımaya başladığını” söylediğini hatırladı. 20’li yaşlarınızda, 30’larınızda, 40’larınızda zaten tamamlanmış olduğunuza dair bir fikir var” diye açıkladı. “Büyükannem o anda bana biraz öz sevgisini verdi.”

Bana gitme anlarını paylaşmaya devam etti, “Yeterince uyumadığınızda net düşünemiyorsanız, yeterince uyumadığınızda da net hissedemezsiniz. Kendini sevmenin ilk emri, ihtiyaçlarınızı ilk sıraya koymaktır. Beyninize iyi baktığınızdan ve biraz z yakaladığınızdan emin olun.” Tefi ayrıca, “Eski sevgilin yok. Onlar bir serap. Bir çizgi film. Hayali bir karikatürün sosyal medyasına bakar mısınız? Hayır. Öyleyse neden son aramanızdalar? Telefonu bir kenara koyun ve biraz (kaydırmadan!) ‘bana zaman ayırın’”.

Tefi Passoa Kişisel Sevgi ve Kişisel Bakım İpuçlarını Paylaşıyor (Özel) – Hollywood Life
All Pink Un-Share Paketi. (Yıldız patlaması)

Kişisel favorilerimizden biri solo dans partisi vermekti! “Bu benim kendimi sevme ipuçlarımdan biri,” diye fışkırdı. “Alt kattaki komşularınız hayatta kalacak.” Tefi aslında dünyanın ilk paylaşılamaz şeker paketini duyurmak için STARBUST ile ortaklık kurdu – sadece pembe yıldız patlamalarından oluşan bir paket içeren All Pink Un-Share Pack. “Her zaman düşünüyorum, eğer elimden gelenin en iyisini yapıyorsam, gerçekten Pembe Yıldız Yağmuru tarafına adım atıyorum!” o açıkladı. “Ben her zaman kendinizi güçlendirmekten ve öz sevgiden yararlanmaktan bahsediyorum, bu ne anlama geliyorsa, herkes için farklıdır – kendinizi en çok hissettiren şey, belki de öz bakımı önemsememek olabilir. Kimsenin sana Pembe STARBURST değilmişsin gibi davranmasına izin verme fikri, kim olduğunu hatırlamanı ve kendine dikkat etmeni hatırlatmanı sağlar.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/tefi-passoa-self-love-tips-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir