‘Teen Wolf’ Yıldızı Phem’e Aylar Önce Teklif Edildi – Hollywood Life


'Teen Wolf' Yıldızı Phem'e Aylar Önce Teklif Edildi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

California’da genç bir kurt soruyu sorarsa ve kimse bilmezse, Tyler Posey gerçekten nişanlı mı? Görünüşe göre, evet – evet, o. 31 yaşındaki Tyler ortaya çıktı İNSANLAR 2 yıllık kız arkadaşına evlenme teklif ettiği şarkıcı Phem, Şubat ayında. “Kaliforniya, Cambria’da nişanlandık. Phem’in en sevdiği yer,” dedi yayına. “Her Sevgililer Günü’nü orada geçiriyoruz, bu yüzden bunu orada yapmak mükemmel hissettirdi.”

“Tam bir sürprizdi” diye ekliyor. “Bütün arkadaşlarım ve sevdiklerim bunu bir sır olarak sakladı ve ben yüzüğü onun haberi olmadan tasarladım, bu yüzden beğendiği için çok minnettarım!” Yüzük, Phem’in en sevdiği renk olan Green’i içeriyor ve o söyledi İNSANLAR teklifin onu tamamen hazırlıksız yakaladığını. Sahilde yalnızdık,” dedi. “Kayıt almak için telefonunu bir kayaya dayadığında bir şeyler olduğunu anlamalıydım… ama hiçbir fikrim yoktu.”

'Teen Wolf' Yıldızı Phem'e Aylar Önce Teklif Edildi – Hollywood Life
Tyler ve Phem (AFF-ABD/Shutterstock)

Çift, Ekim ayında evlenmeyi planlıyor. Tyler, “Eve yakın bir yerde tutuyoruz ve bizim için çok şey ifade eden çok özel bir yerde evleniyoruz” diyor ve kendisinin ve Phem’in planlama sürecini neredeyse bitirdiklerini ekliyor. Etkinlik, diğer Hollywood düğünleri kadar abartılı olmayacak, diyor genç kurt şap. “Oldukça samimi bir düğün istiyoruz. Ya da en azından tören, ama resepsiyon herkesin katılabileceği dans partisi olacak” diyor. Tam yere gelince, ikisi kalplerine yakın olduğu için söylemiyor. Phem, “Tyler ve ben ruhen çok açık insanlarız, bu yüzden böylesine huzurlu bir yerde hizmet verebilmemiz çok şey ifade ediyor,” diyor.

2021’ler için bir araya gelen çift cehennemde sevgililer günü podcast serisi, yapımcı için müzik üzerinde birlikte çalıştıktan sonra 2020’de çıkmaya başladı. John Feldman. Tyler, “Eski sevgililerimiz hakkında şarkı söylemek konusunda birbirimize bağlandık,” dedi. İNSANLAR. Phem, bunu “kesinlikle iş” olarak sürdürmeye çalıştığını ve daha fazla bir şeye dönüşmeden önce bir arkadaşlık geliştirdiklerini söylüyor.

'Teen Wolf' Yıldızı Phem'e Aylar Önce Teklif Edildi – Hollywood Life
Evet, o bıyık gerçekti. (AFF-ABD/Shutterstock)

Phem, “Artık onunla birlikte olmama rağmen daha en başından tuhaflığımı doğruladı ve bu benim için gerçekten önemliydi” diyor. “Her gün daha iyi bir insan olmaya çabalıyor ve onun ayıklığı ve kendini geliştirmeye olan bağlılığıyla çok gurur duyuyorum. Onun dünyayı nasıl dolaştığını izleyerek çok büyüdüm. Asla mümkün olduğunu düşünmediğim çok özel bir ilişkimiz var. Beni herkesten çok güldürüyor ve birlikte çok eğleniyoruz!”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/01/tyler-posey-engaged-phem-proposal/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir