Teen Wolf Pack Zaten Devamını Düşünüyor


bu genç kurt takım zaten daha fazlası için uluyor.

Genç Kurt: Film Paramount+’da bu yılın sonlarına kadar prömiyeri bile yapılmadı, ancak bu, oyuncu kadrosunu ve yaratıcıyı gelecekte daha fazla kana susamış drama hayal etmekten alıkoymadı.

E!’s ile yeni film için egzersiz rejimlerini tartışırken Yıkık 21 Temmuz’da Comic-Con 2022’de, Tyler Posey rol arkadaşıyla aynı motivasyona sahip olmadığını itiraf etti Tyler Hoechlin. Hoechlin, çoğu hayranın bildiği gibi, şu anda The CW’de Superman oynuyor. Süpermen ve Loisbu yüzden harika durumda olmaya oldukça alıştı.

Ancak, bu bir yorumdu genç kurt yaratıcı Jeff Davis bu gerçekten kulağımıza geldi. Posey, film için en iyi fiziksel durumda olmadığını söyledikten sonra Davis, “Bir dahaki sefere kontratında olacak” dedi.

pardon mu dedi sonraki zaman?

Bunun devam filminin yapım aşamasında olup olmadığı sorulduğunda Davis, “Pekala, bakalım. Bunun ne kadar iyi olduğuna bağlı. Paramount+’a kaç kişinin kaydolduğuna bağlı.”

Kaydolun millet! Hayatımızda daha fazla ateşli kurt adama ihtiyacımız var!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339140/the-teen-wolf-pack-is-already-thinking-about-a-sequel?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir