Teen Wolf: Film Yıldızlarının O Ölüm Sahnesine Tepkileri


Uyarı: Bu yazı şuna dair spoiler içermektedir: Genç Kurt: Film

Alfadan omegaya.

Genç Kurt: Film MTV dizisinin yayından kaldırılmasının üzerinden beş yıldan uzun bir süre sonra merakla beklenen dönüşünü işaret etti. Ancak ne yazık ki, paketin her üyesi yeniden birleşmeden sağ çıkamadı.

Paramount+ filminde pek çok karakter geçici olarak sahte ölüm sahneleri yaşarken, birkaçı gerçekten öldü ve gömüldü; Tyler HoechlinDerek’in. Ölüm sahnesi, dizinin ana karakteri Scott’ın arkasındaki aktör için özellikle sert oldu.

“Süper duygusal. Tyler Hoechlin gerçekten sevdiğim biri ve ne kadar oyuncu olsam da karakterlerimizden ve insan benliklerimizden ayrılık olduğunu biliyorum, bunu okumak duygusal.” Tyler Posey münhasıran E söyledi! 26 Ocak’taki prömiyerden önceki haberler. “Ayrıca, yıllar geçtikçe Derek’i sevmeye başladım. Bu, Derek’i son 12 yılda sahip olduğu tüm kötü niteliklerden, huysuz kedi niteliklerinden kurtardı.”

Ancak oyuncu, bunun pratikte pek çok anlam ifade eden bir hikaye kararı olduğunu belirtti.

“Hikaye anlatımı açısından sahip olmamız gereken bir şey olduğunu düşünüyorum” diye devam etti. “Biz insanlar sürekli olarak sevilen birinin kaybıyla uğraşıyoruz ve hayranlar yıllar içinde bununla başa çıktı. Bu, hayranlarla ve izleyen herkesle ilişki kurabilmemizin başka bir yolu. Bence bunu yaptığımız yol çok güzel. … Ölmeden hemen önce gerçek bir alfaya dönüşüyor, gözleri kıpkırmızı parlıyor ve sadece ürperiyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362807/lessigreaterteen-wolf:-the-movielessigreater-stars-reveal-gut-reactions-to-lessigreaterthatlessigreater-%22super-emotional%22-death-scene?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir