Teen Mom’s Cheyenne, Maci Silah Şiddetinden Sonra Nasıl İyileşiyor?


Cheyenne Floyd ve Maci Bookout McKiney‘in dostluğu umduklarından daha da derinleşiyor.

Süre Genç Anne OG 2018’de realite yıldızlarını bir araya getiren ikilinin ayrı vesilelerle silahlı şiddete maruz kalmalarının ardından aralarındaki bağ daha da güçlendi.

20 Eylül’de yayınlanan bölüm Genç Anne: Sonraki BölümCheyenne, çocuklarını sürerken arabasına 13 kez ateş edildiği bir olayı anlatmaya devam etti. Destek alma umuduyla Cheyenne, kendi travmatik deneyimini hatırlayan Maci’yi aradı.

Maci, “Benim yanımda hedef alınmadım ve çocuklarım yanımda değildi” dedi. “Sadece yanlış zamanda yanlış yerde bulundum.”

9. sezon boyunca Genç Anne OG, Maci, Chattanooga, Tenn’deki evinin yakınındaki bir benzin istasyonunda bir çatışmaya tanık oldu.Olaydan dolayı TSSB’ye maruz kaldığını ve bir travma terapistinden profesyonel yardım almaya devam ettiğini söyledi. Maci, Cheyenne’e “Proaktif olmak sizin yararınıza olacaktır,” dedi. “Gerçekten zor olacak.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347192/how-teen-mom-s-cheyenne-floyd-and-maci-bookout-are-healing-together-after-gun-violence?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir