‘Teen Mom’ Yıldızının 2 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Briana DeJesus


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Briana DeJesus28 yaşında, realite televizyonunda ilk çıkışını MTV’nin 4. Sezonunda yaptı. 16 ve hamile 2012 ve sonrasında ilk ve tek sezonuna katıldı. Genç anne 3. Ardından, 2017’de dizinin sekizinci sezonuna imza attı. Genç Anne 2 ve o zamandan beri televizyon ekranlarında. İki çocuğu, kızı karşıladı Nova ve stella, yıllar içinde iki farklı babayla. Kızlarını burada tanı.

Briana DeJesus
Briana DeJesus, 2011’de ilk kızı Nova’ya sahipti (Fotoğraf: Shutterstock)

Nova

Briana’nın ilk kızı Nova, 9 Eylül 2011’de doğdu ve onun bir çocuğu. Devoin Austin III. Ne yazık ki, Briana ve Devoin’in ilişkisi hamileliği boyunca sürmedi ve Nova’yı maddi ve duygusal olarak desteklemek için çaba göstermediği için oldukça hayal kırıklığına uğradı. “Yıllardır benim hikayemi takip edenler olarak, Devoin her zaman Nova’nın hayatındaki en ilgili ebeveyn olmadı” dedi. ünlü dergisi Temmuz 2020’de. “Bununla birlikte, küçük şeyler yapıyor ama ben şahsen bunun yeterli olduğunu düşünmüyorum. Son zamanlarda Nova’yı jimnastiğe götürdü ve birkaç kez aldı.”

Nova’nın sayısız ilgi alanı var ve Briana, Ocak 2022’den beri silinen Instagram gönderisinde ne kadar gurur duyduğunu gösterdi. “Nova takdir yazısı! O yetenekli! Piyano dersleri almaya başladı ve onu öldürüyor! Öğretmeni onun bir resital yapmasını istiyor!” o fışkırdı, başına Güneş. “İşlenmekten zarar görmüş tüm saçlardan kurtulmak için ona büyük bir kız saçı kestirdim. Doğal kalmak istediğini söyledi! Ve bunun üzerine, saç örme dersi almaya ve onun saç tipi konusunda kendimi eğitmeye karar verdim!” Vespa’sını çok seviyor! (Tıpkı annesi gibi arıyor lol) bu kızı seviyorum ve o beni çok gururlandırıyor!”

stella

Briana DeJesus
Briana DeJesus, ‘Teen Mom 2’nin bir bölümünde bebek Stella’nın sırtını sıvazlıyor (Fotoğraf: MTV/YouTube)

Stella, Briana’nın ikinci kızı ve eski erkek arkadaşıyla ilk. Luis Hernandezve 2 Temmuz 2017’de doğdu. Ne yazık ki, ilk sezonunda “olmasını beklediği en son şey” olduğunu kabul eden Briana için hamilelik kolay değildi. Genç Anne 2 (aracılığıyla İnsanlar). Briana, hamileliğine şaşırmasının yanı sıra, Luis’in onu aldattığını öğrendikten sonra çökmekte olan ilişkisiyle de uğraşmak zorunda kaldı. “[Luis] bunca zamandır beni aldatıyordu, bu yüzden ne yapacağımı bilmiyorum,” dedi gözyaşlarına karşı savaşırken. Luis sonunda yaptıkları için özür diledi ve Briana’ya onunla bir aile kurmak istediğini söyledi, o da düşündü ama sonuçta işe yaramadı.

2017’de yaşadığı kargaşayı da anlattı. Genç Anne OG birleşme gösterisi. “Benim için zor bir dönem oldu. öğrendim [I was pregnant] altı aylık hamileyken” dedi. “Hala zor. Şu an içinden geçiyorum. Hemen hemen geçmişimi tekrar ediyorum, yapmayacağımı söylediğim gibi ve her şey yeniden oluyor.”

Ne yazık ki, Stella hayatının başlarında bazı kalp sorunları yaşadı ve başına ventriküler septal defekt (VSD) teşhisi kondu. Haftalık İletişimde. 2017’de Stella doğduktan kısa bir süre sonra doktorlar kalbinde üç delik keşfetti ve bunlar hemen izlendi. “Önümüzdeki ay için yeni arkadaşımız. (Kardiyak olay monitörü),” Briana o yılın Kasım ayında silinen bir Instagram gönderisinde kızının sağlık sorunlarını ele aldı. “Beyler soruyorsunuz! O iyi ama Stella kalbini takip edebilmek için bunu 7/24 takmak zorunda.”

Ve bir bölüm sırasında Genç Anne 2 o yıl Briana, Stella’nın VSD’sinden daha fazla bahsetti. “Neyse ki delikler büyümüyor, biraz küçükler,” diye açıkladı. “İnsanlar hayatlarını kalplerinde deliklerle yaşarlar… iyiler. [The doctor] sadece göz kulak olmak istiyor.”

Ağustos 2018’de Briana, Stella’nın sağlığının iyiye gittiğini duyurdu. “Ama iyi haber şu ki, Stella artık kalp üfürümleri duymuyor ve tüm delikler kapanıyor!!” o sırada tweet attı, başına Temasta.

Stella, 2021’de dördüncü yaş gününü harika bir hediye ile kutlarken inanılmaz görünüyordu. Küçük denizkızı– temalı doğum günü partisi. Briana, Florida’daki eğlenceli parti hakkında sosyal medyada “Şerefe 4 yıla kadar! Benim küçük estellitam, senin annen olmayı seviyorum!” yazılardan birinde, Güneş. Parti, düzinelerce balon ve beş katlı bir pasta ile tamamlanan deniz altı gösterisi ile özenle dekore edildi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/briana-dejesus-kids-4836367/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir