Teen Mom 2’den Briana DeJesus, Chris Lopez Söylentilerine Cevap Verdi


için çok dramatik bir sezondu. genç anne 2‘s Briana DeJesus-ve drama hiçbir uzaklaşma belirtisi göstermiyor.

İkinci bölümde genç anne 2 yeniden birleşme, 24 Mayıs’ta yayınlanacak olan Briana, diğer oyuncu kadrosu tarafından yapılan iddiaları ele almak zorunda kaldı Kailyn LowryBriana’yı kimle yatmakla suçladı? Chris LopezKailyn’in iki oğlunun babası.

Briana, “Bu hikaye çok eski. Birinin eski kocasıyla ilişki yaşadım diye bunu her seferinde yapmak istediğim anlamına gelmez” dedi. “Bence bu sinir bozucu. Bence bu bitti. Bence beni aşağı çekmek için daha iyi bir yol bulması gerekiyor çünkü bu beni almayacak.”

Briana atıfta bulunuyor Javi MarroquinKailyn’in Briana’nın ayrıldıktan sonra çıktığı eski kocası.

Ne zaman yeniden birleşme ortak ev sahibi Dr. Drew Pinsky Briana’yı evet ya da hayır yanıtı vermeye zorladı, işler kızıştı.

“Neye evet mi hayır mı? Eğer Chris’i becerseydim? Hayır. Ama bunun ne önemi var ki?” Briana sordu. “Neden umursuyorsunuz? Bu senin işin mi? Öyle düşünmüyorum. Bu kimseyi ilgilendirmez. Kail’i de ilgilendirmez. Chris onun malı değil. Yani sikişmek istesem bile Chris, kimin umurunda?”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332079/teen-mom-2-reunion-sneak-peek-briana-dejesus-responds-to-chris-lopez-hookup-rumors?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir