‘Teen Mom 2’ Finali: Kailyn Lowry Yapımcıları Kapattı: Video – Hollywood Life


Sezon 11 genç anne 2 için sinir bozucu bir son vardı Kailyn Lowry, 30. Dört çocuk annesi, 10 Mayıs’ın bölümünde program yapımcılarıyla gergin bir tartışmaya girdi ve bu, Kail’in programdan atılacağına inanmasına ve ardından yapımcıları küsmesine neden oldu. Reality yıldızı onu kaydetmeye hazırlanırken drama çöktü Bebek Anneler Drama Yok yardımcı sunucu ile podcast Vee Rivera28. MTV kamera ekibi onunlaydı ve dizinin baş yapımcısının, Larry Minskdenetleme vardı.

Kailyn Lowry
Kailyn Lowry, 11. sezon finalinde MTV’nin ‘Teen Mom 2’ yapımcılarını tersledi (Fotoğraf: MTV)

“Yaptığım her şey bebek bakıcılığı yapmak ve izlemek gibi. Sanki bebek babalarım hakkında konuşmam için peşimdeler ama nerede Leah [Messer] hakkında konuşmak çekirdek [Simms] ve Jeremy [Calvert]” diye sordu. “Onlar kadar saygı görmediğim zamanlarda yaptığım şeyleri size vermek istemiyorum ve siz benden bunu şöyle detaylandırmamı istiyorsunuz. javi [Marroquin] ve Kail muhtemelen tekrar bir araya geliyor. Şimdi gel gibi. Bunu neden çekmek isteyeyim ki?” Daha sonra MTV’den kovulmak üzere olduğunu iddia etti.

Ancak, onun hayal kırıklıklarını duyduktan sonra, Larry, arkadaşları hakkındaki yorumlarına yanıt vermek için devreye girdi. Genç anne yıldız Leah. Larry, “Leah ve adam olayının gelişimini izlediğimizi düşünüyorum,” dedi. “Bunu daha önce açtığını biliyorum. Jeremy ve Corey nerede?” Kail ayağa kalktı ve meselelerini tekrarladı, “Bebek babaları hakkında kimsenin benimle benimki hakkında konuştuğunuz gibi peşlerini sürmeyin, benimki hakkında konuşmam için bana baskı yapın” dedi.

Kailyn Lowry Genç Anne 2
MTV’nin ‘Teen Mom 2’ baş yapımcısı, 11. sezon finalinde Kailyn Lowry ile akıl yürütmeye çalıştı (Fotoğraf: MTV)

Larry onun endişelerine bir kez daha yanıt verdi ve Kail’in bebek babalarının hâlâ onun hayatına dahil oldukları için konuşulması gerektiğini açıkladı. Larry, “Dört oğlunuz, üç babanız ve bir sürü hareketiniz var, o hayatı nasıl hareket ettireceğinize dair bir sürü hareketli parçanız var,” diye açıkladı. Kail, podcast yayınlayarak yayın yapmaktan çok daha fazla para kazandığını iddia ederek yanıt verdi. Genç anneve Larry ona sadece ünlü olduğu için Genç anne. Bunu duymaktan hoşlanmadı ve onu terslemeye başladı ve gönülsüzce “Hepinizi seviyorum” dedi.

Kail, realite televizyonunda ilk çıkışını dizinin ikinci sezonunda yaptı. 16 ve hamile 2010’da. Gösteride ilk bebeğine hamileydi, Isaac Elliott Rivera’nın fotoğrafı.ile Jo Rivera, 30. 2012 yılında, 29 yaşındaki Javi Marroquin ile bebeklerine hamileyken evlendi. Paylaştıkları bir oğlu doğurdu, Lincoln Marshall Marroquin2013 yılında. Kail son iki çocuğunu üçüncü ve son bebek babasından dünyaya getirdi. Chris Lopez28. İlk çocukları oğulları oldu Lüks Russell Lowry2017 doğumlu ve ikinci çocukları da erkekti, Creed Romello Lowry-Lopez2020 doğumlu.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/teen-mom-2-finale-kailyn-lowry-flips-off-producers-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir