Teddi Mellencamp ‘Flowers’da Siyah Beyaz Bikiniyle Sallandı: Video – Hollywood Life


teddi ve miley


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: MBS/MEGA/ Rob Latour/Shutterstock

Sıcak anne! Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları şap Teddi Mellencamp41, seksi “Flowers” müzik videosunu yeniden yarattı. Miley Cyrus, 30, 2 Şubat. Siyah-beyaz bir bikiniyle egzersiz yaparken sarışın bomba, videonun en ikonik anlarından bazılarını yeniden yarattı; bunlar arasında Miley’nin şınav çekmesi, iplerle mücadele etmesi ve yoğun hamle yapması yer alıyor. 41 yaşındaki oyuncu bunu yapmak için sadece bikini giymekle kalmadı, aynı zamanda tam bir yüz makyajı yaptı!

Gönderi, yalnızca şarkıcının son hit single’ına eğlenceli bir övgü değil, aynı zamanda eski Bravo kişiliğinin önceki güvensizliklerini açması için bir fırsattı. “40+ yılımı aldı ama sonunda kendime gülebilecek kadar rahatım. Kendime çiçek aldım tabiri caizse. Ayrıca kendimle (ve terapistimle) saatlerce konuştum… ve saatlerce. Olaylarda mizahı bulmak, kendime olan güvenimi geliştirirken kendimi daha fazla ifade etmeme olanak sağladı,” diye yazdı Teddi. posta. “Sizi de yapmaya teşvik ettiğim bir şey bu. Ayrıca izlemenizi tavsiye ederim @mileycyrus TikTok bu bir saygı duruşudur. Dışarıda kim hayatında biraz daha fazla kahkaha kullanabilir?

@mileycyrus

ÇİÇEKLER ŞİMDİ DIŞARDA.

♬ Çiçekler – Miley Cyrus

Süper eğlenceli klibi paylaştıktan kısa bir süre sonra, Teddi’nin 1 milyon takipçisi ve arkadaşlarının çoğu, yıldızın paylaşımına tepki göstermek için yorumlara gitti. “Seni çok seviyorum!”, 90210 şap Tori Yazımı kaleme alırken Dallas’ın Gerçek Ev Hanımları Kameron Westcott ekledi, “Seviyorum!! Bu şarkıyı da seviyorum!!” Dört çocuk annesinin hayranlarından birkaçı da şık mayosu için ona iltifat etmekten kendini alamadı. “Bunu ve o mayoyu sev! Çok eğlenceli!” diye yazdılar. Ayrı bir hayran kabul etti ve “Bu en şirin takım elbise!!!!” yorumunu yaptı.

Daha önce bahsedildiği gibi, Teddi’nin Miley’nin antrenman sahnesini canlandırması, 30 yaşındaki kişinin artık viral olan müzik videosunu yayınlamasından yaklaşık bir ay sonra geliyor. Şarkının yayınlanmasından bu yana, Miley’nin birçok hayranı ona sahip çıktı. TikTok 13 Ocak’taki seksi müzik videosuna tepki vermek için. bu yüzden burada.” Miley, hit single’ın kimin hakkında olduğu hakkında özel olarak konuşmasa da, hayranlarının çoğu bunun eski kocası hakkında olduğunu düşünüyor. Liam Hemsworth33. Eski aşk kuşları, 10 yıllık aşklarının ardından 2018’den 2020’ye kadar evlendi.

miley çiçekler
Miley Cyrus, “Flowers” klibinde. (Miley Cyrus / Youtube)

Teddi’nin son bikinili videosu bir yana, şarkıcının kızı John Mellencamp71, bir paylaştı seksi enstantane fotoğraf 24 Ocak’ta başka bir bikiniyle.David Goggin‘ bir keresinde ‘Senden daha iyisini yapan bir düşmanla asla karşılaşmayacaksın’ demişti. Ve inan bana, baktım, ”diye bir yüzme havuzunda siyah bir bikiniyle sallanırken fotoğrafın altına yazdı. Şık spor tutkunu, transparan bir plaj şalı, siyah bir fötr şapka ve yazı için büyük boy güneş gözlüklerini salladı. Teddi üzerindeydi RHOBH 8. Sezondan şovun 10. sezonundan sonra ayrılana kadar. O evli Edwin Arroyave45, dört çocuğu paylaştığı: isabella, Güvercin2, CruzVe Arduvaz.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/02/teddi-mellencamp-black-white-bikini-flowers-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir