Ted Leaves & More 3. Sezon Finalinde – Hollywood Life


Jason Sudeikis


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Apple TV+

bu Ted Kement 3. sezon finali (ve büyük olasılıkla seri final) Ted’in büyük maçtan sonra hala AFC Richmond’u geride bırakmaya niyetlenmesiyle başlar. Ted ve Rebecca henüz vedalaşacaklarını tam olarak anlamadılar. Trent, adını verdiği kitabını neredeyse bitirdi. Kement Yolu. Ted ve Beard’a bakmaları için bir kopya verir.

Rebecca, Ted’in yerini kimin alacağını düşünmeyi reddediyor. Leslie’ye tüm kulübü satarsa ​​ne kadar maaş alacağını sorar. Rebecca ve Keeley, 2 milyar dolar deyince nefesi kesildi. Düşünmek için bir şey.

Phil Dunster
Jamie ve Roy rolünde Phil Dunster ve Brett Goldstein. (Apple TV+)

Ekibin Ted için planladığı bir veda performansı vardır ve bu çok değerlidir. “So Long, Farewell” şarkısını söylüyorlar. Müziğin sesi. Cidden, bize bir Ted Kement hemen müzikal.

Jamie ve Keeley arasında geçen bir konuşmayı gören Roy, Jamie’den onunla bir bira içmeye çıkmasını ister. Roy, Jamie’ye, “Pazar günü ne olursa olsun, bu yıl ortaya koydukların için seninle gurur duyduğumu bilmeni istiyorum,” dedi. Jamie, Roy’a bu yıl onu motive ettiği için teşekkür eder ve Keeley’nin arkadaşlıklarının önüne geçmesini istemediğini kabul eder.

Roy, kendisinin ve Keeley’nin tekrar konuşmaya başladıklarından bahseder, bu da Jamie’nin duraklamasına neden olur. İkisi de bölgeselleşir ve diğeri için kenara çekilmeyi reddeder. Keeley’e kelimenin tam anlamıyla yumruk atarlar ve sonunda onun kapısına gelirler. Kesin olarak aralarında seçim yapmasını istiyorlar. Keeley, Roy veya Jamie’yi seçmek yerine kendini seçer.

Rebecca sonunda Ted’in gitmesi hakkında konuşmaya hazır. Ona kulübü satmaya karar verdiğini söyler. Sen gidersen ben giderim, dedi Rebecca. Başka bir seçenek sunuyor. İkimiz de kalıyoruz, diyor Rebecca. Oğlu için eve gitmesine saygı duyuyor ama buranın onun evi olma ihtimalini de düşünmesini istiyor. Michelle ve Henry buraya gelip mutlu olabilirler. Rebecca, Ted’den kalmasını ister ama cevabı zaten kalbinde biliyordur.

Ted, gece için kapatırken, Nate’i hâlâ soyunma odasında, eskiden “İnan” tabelasının olduğu yere bakarken bulur. Nate gözyaşlarına boğulur ve aralarında geçen her şey için özür diler. Her zaman aziz olan Ted, Nate’i affeder.

Ted Kement
Büyük maç sırasında Beard, Ted ve Roy. (Apple TV+)

AFC Richmond ve Ted’in teknik direktör olarak son maçı için resmi olarak maç günü. Ted’in planladığı büyük bir konuşma yok ama Beard’ın hemen hemen herkesi ağlatan bir videosu var – Roy’u bile!

West Ham United’a karşı ilk yarı Richmond için pek iyi gitmiyor. Ted, ikinci yarıdan önce son bir heyecan verici konuşma yapmaya karar verir. Ekibe, onlara koçluk yapmanın bir “onur” olduğunu ve hayatının “en büyük deneyimlerinden” biri olduğunu söyler. Onları sert oynamaya, akıllı oynamaya ve birlikte oynamaya teşvik ediyor. Neredeyse “inan” diyecek ama kendini durduracak.

Sam öne çıkar ve eski “İnan” tabelasından bir parça alır. Jamie ve ekibin geri kalanı da öyle. Herkesin bir parçası vardır. Birlikte, Ted’in gözleri önünde tekrar bir araya getirdiler. Ted’in buradaki işi resmen bitti.

İkinci yarıda, McAdoo ilk penaltı vuruşunu yapmak zorunda. Görünüşe göre ıskalamış, ancak tekrar analizinden sonra, gerçekten ağdan tekmeledi. AFC Richmond hala içinde! Rupert sahaya çıkar ve West Ham menajerine Jamie’yi çıkarmasını emreder. Yönetici reddeder ve Rupert onu yere iter. Her şey tek bir oyuna bağlı. Sam golü atabilir ve AFC Richmond’un destansı galibiyetini perçinleyebilir. Richmond daha sonra Manchester City’nin ardından ikinci oldu.

Ted, Amerika’ya evine uçmaya hazırlanırken havaalanına varır. Rebecca kulübün %49’unu taraftarlara satar. O da orada, Ted’i havaalanında bekliyor. Sırf hoşçakal diyebilmek için bir bilet aldı. Ne de olsa Rebecca kulüpten ayrılmıyor. Ted, ailesinin yanına giderken, onunkiyle kalmak istiyor. Her şey için birbirlerine teşekkür ederler ve gözyaşları içinde vedalaşırlar.

Uçakta Ted, Beard’ı ayrılmanın doğru karar olup olmadığı konusunda sorgulamaya başlar. Görünüşe göre Beard gitmek istemiyor. Jane’e aşık ve Ted’in onayının kalmasını istiyor. Beard, uçaktan inmek için apandisitinin yırtıldığını taklit eder.

Havaalanından çıkarken küçük bir kız yüzünün önüne düşer. Başını kaldırdığında gizemli Hollandalısını görüyor. O bir pilot. Onu sonsuza dek mutlu ediyor!

Ted Kement
3. sezon finalinde Leslie, Keeley ve Rebecca. (Apple TV+)

Beard’ın Trent’in kitabı için bir sürü notu varken, Ted’in sadece bir notu var. Ted, Trent’in kitabın adını değiştirmesi gerektiğini çünkü bu asla onunla ilgili olmadığını düşünüyor. “Asla olmadı” diyor. Trent kitabın başlığını koyuyor Richmond Yolu.

Roy, AFC Richmond’un yeni yöneticisi olarak atanır ve Sharon ile terapiye gitmeye karar verir. Ayrıca Nate ve Beard ile birlikte onarılan “İnan” tabelasını da asıyor. Keeley, bir kadın takımı fikrini Rebecca’ya sunar ve Rebecca buna çok sevinir. Beard ve Jane, Stonehenge’de evlenir, ancak Ted katılmaz.

Ted, Amerika’ya geri döndüğünde uyanır. Henry, babasının sonsuza dek eve döndüğü için çok heyecanlı. Ted sonraki bölümü Henry’nin futbol takımına koçluk yaparak geçirir. Henry hüsrana uğradığında Ted oğluna “bir akvaryum balığı olmasını” hatırlatır.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/ted-lasso-ending-explained-season-3-finale-5109580/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir