Ted Lasso’nun Tearful 3. Sezon Finali, Show’un Kaderiyle Dalga Geçiyor


Uyarı: Ted Lasso üçüncü sezon finali için ileride spoiler var.

____________________

oyun bitti mi Ted Kement?

AppleTV+ veya yıldızdan resmi bir açıklama gelmemişken Jason SudeikisŞovun üçüncü sezon finali, başlık karakteri için biten bir hikaye kitabı sundu.

Uygun bir şekilde “So Long, Farewell” başlıklı 31 Mayıs bölümünde AFC Richmond, İngiltere’den ayrılmaya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki oğluna geri dönmeye karar veren sevgili koçu Ted Lasso’ya (Sudeikis) resmen veda etti. Ancak ayrılmadan önce, Richmond’un rakipleri West Ham United’a karşı oynayacağı bir maç daha vardı – Richmond’un son anlarında kazandığı, heyecan verici bir savaş.

Maçı bitirdikten sonra Ted, Kansas City’ye dönüş uçağını yakalamak için havaalanına gitti, ancak Rebecca ile son bir vedalaşmadan önce (Hannah Waddingham) elbette arkadaşıyla uygun bir uğurlama için güvenlik kapısından geçmek için birinci sınıf bir bilet aldı.

Rebecca’nın geleceğine gelince, Richmond’u tamamen (milyarlarca dolara) satmayı düşünürken, sonunda takımda kalmaya ve yüzde 49’u taraftarlara vermeye karar verdi. “Pekala Ted, evine, ailenin yanına gidiyorsun,” dedi, “ve ben aslında benim ailemle kalmak istiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375910/lessigreaterted-lassolessigreater-s-tearful-season-3-finale-teases-show-s-fate?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir