Ted Lasso Anma Sahnesi Hannah Waddingham için Neden Zordu?


Sanat, en stresli zamanlarda bile hayatı taklit edebilir.

Hannah Waddingham ikinci sezonunu çekerken öğrendim Ted KementEkrandaki babası için bir cenaze sahnesi çekerken büyük bir ameliyat geçiren babasıyla boğuşuyor. Oldukça sarsıcı, değil mi?

“Düğün Yok ve Cenaze Yok” başlıklı dokunaklı bölümü, kariyerinin “en büyük hediyesi” olarak nitelendiren Hannah için değil. Apple TV+ dizisinde AFC Richmond’un sahibi Rebecca Welton’ı oynayan Hannah, özel olarak E! Haberler. “Ve onu bir daha görüp göremeyeceğimi bilmeden o sabah ona veda etmiştim.”

Hannah’nın detaylandırdığı gibi, Ted Kement oyuncular ve ekip onu o gün atlattı. “Bu asla unutamayacağım bir şey, sahip olduğum dikkat dağınıklığı” diye ekledi. “Kamerada serbest bırakabilme konusunda belli bir miktar arınma vardı, çünkü onun küstah, cesur ya da patron gibi olması gereken bir gün çekseydim, orospu ya da her neyse, muhtemelen daha fazla mücadele ederdim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337743/hannah-waddingham-reveals-how-ted-lasso-season-2-paralleled-her-real-life?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir