Ted Lasso 3. Sezon Prömiyeri Ted İçin Yeni Bir Kalp Kırıklığını Açıklıyor


Yere döndüğünde Ted, Rebecca’nın ofisine çağrılır.

“Sahip olduğum takımın bu sezonu en son bitireceği tahmin edildiği için üzgünüm,” diye bağırıyor ona, “ve menajerim antrenmanı atlayıp oyuncularımızı kahrolası bir kanalizasyona atmaya karar verdi.”

Ted, Rebecca’ya Nate’in kendisi hakkındaki yorumuna yanıt vermeyi planlamadığını söylediğinde Rebecca onu kendisi ve ekibi için ayağa kalkmaya teşvik eder.

“Sana yalvarıyorum, lütfen,” diyor. “Direnmek.”

Bununla birlikte, kendi sezon öncesi basın toplantısında Ted, onun tavsiyesine kulak asmaz ve bunun yerine Nate’in sözlerini “komik” olarak nitelendirirken, sevimli ama sevimli Amerikan mizah anlayışıyla basın odasını güldürür.

Saha dışında ve ofis dışında, Roy (Brett Goldstein) ve Keeley odadaki file hitap ediyor: ilişkileri. İkinci sezonun sonunda çift, kendi yazlarını birbirinden ayrı geçireceklerini açıkladı.

Roy’un yeğeni Phoebe ile bir sohbette (Elodie Blomfield), kelimeleri küçümsemezler.

Roy ona “Ayrıldık,” derken Keeley, Phoebe’ye ikisinin hala arkadaş olacağına dair güvence verir.

Söylemesi yapmaktan kolay.

Eve döndüğünde Ted, uçuşunu sormak için FaceTime’dan Henry’yi arar. Görüşme sırasında Henry, MCU kötü adamının giydiği gibi ışıklı bir Thanos elini ortaya koyuyor. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı.

Henry babasına “Jake verdi,” dedi ve Ted, “Jake kim?”

Henry, “Annenin arkadaşı,” diyerek Ted’in yüzünü astı.

Aniden, ligde son sırada bitirmekten daha fazla endişelenecek bir şeyi oldu.

yeni bölümleri Ted Kementüçüncü ve görünüşe göre son sezonu Çarşamba günleri Apple TV+’ta yayınlanıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368076/lessigreaterted-lassolessigreater-season-3-premiere-reveals-a-new-heartbreak-for-jason-sudeikis'-coach-character?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir