Tayshia Adams Barındıran MTV Film ve TV Ödülleri: Scripted: Röportaj – Hollywood Life


Tayshia Adams Barındıran MTV Film ve TV Ödülleri: Scripted: Röportaj – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Tayshia Adams 5 Haziran Film ve TV Ödülleri’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanırken, realite televizyonuna olan sevgisini ikonik MTV sahnesine taşıyor: UNSCRIPTED! Tek gecelik canlı etkinlik, realite TV’deki her şeyle dolu olacak, bu yüzden sevgili Bachelor Nation yıldızı ve büyük realite TV hayranının şovu yönetmesi mantıklı geldi! “Kesinlikle biraz hayran olabilirim! Ama aynı zamanda herkesle etkileşim kurmaya çalışacağım. Birkaç kişiyi oraya buraya yerleştirmeye çalışabilirim gibi hissediyorum…” Tayshia, ÖZEL bir röportajda alay etti. HollywoodYaşam. Belli ki o bekarlığa veda geçmiş işe yarayacak!

Tayshia Adams Barındıran MTV Film ve TV Ödülleri: Scripted: Röportaj – Hollywood Life
Tayshia Adams. (Deklanşör)

Güzellikle birlikte ev sahipliği yapan 2021’in iki döngüsünü hatırlayın bekarlığa veda, ancak MTV Film ve TV Ödülleri: UNSCRIPTED’in biraz farklı olduğunu itiraf etti! “Gibi hissediyorum bekarlığa veda biraz daha bestelenmiştir. Bu daha eğlenceli, daha kişilikli. Herkesle etkileşime giriyorum, bunu kendim yapacağım!” Tayshia fışkırdı. “Bunu yapmaktan gerçekten heyecan duyuyorum ve insanların benim farklı bir yanımı görmelerini istiyorum. Çünkü aslında, bekarlığa veda çok düğmeli ve çok uygun olabilir. Ama bu çılgın bir şey ve sabırsızlanıyorum! Harika olacak.”

Eski Bachelorette, “zen” kalmaya çalıştığını ve büyük geceden önce yüz bakımı ve masaj yapmak da dahil olmak üzere öz bakımına odaklanmaya çalıştığını açıkladı. “Planladığım her şey beni sakin, soğukkanlı ve toplanmış tutmak!” o güldü.

MTV de duyurdu gerçek ev kadınları telif hakkı Bethenny Frankel inanılmaz realite TV performansının yanı sıra hayırsever çabaları, başarılı işletmeleri ve daha fazlası için Reality Royalty Ödülü’nü alacak. “O bir ikon!” Tayshia fışkırdı. “Özellikle NYC’ye son taşınmamla birlikte, New York’lu bir ev hanımına saygı göstermenin uygun olduğunu düşünüyorum!”

Tayshia Adams Barındıran MTV Film ve TV Ödülleri: Scripted: Röportaj – Hollywood Life
Tayshia Adams. (Deklanşör)

Tayshia ayrıca geçmiş MTV Ödülleri’nden gelen inspo ile hayranlarına birkaç kıyafet değişikliği sözü verdi. “Christina Aguilera, Britney Spears, Madonna, hepsi MTV sahnesinde en iyisini yaptılar, bu yüzden ben de katılmaya çalışıyorum,” diye dalga geçti. “Benim için gerçekten büyük olan bir şey, şovun başlangıcında en sevdiğim Siyah tasarımcılardan birini giymekti, LaQuan Smith, onu giyeceğim. Ve sonra, sadece bir sürü renk, payetler, parıltılar, en iyisini yapıyor!”

Her şeyin gerçekleştiğini görmek için kesinlikle sabırsızlanıyoruz! 2022 MTV Film ve TV Ödülleri. Vanessa Hudgens’in ev sahipliği yaptığı destansı tek gecelik etkinlik, 5 Haziran Pazar günü saat 20:00 ET/PM’de Barker Hangar’dan CANLI olarak başlayacak. 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’nin hemen ardından MTV, Multimedya kişiliği Tayshia Adams’ın ev sahipliğinde 22:00 ET/PT’den başlayarak Film ve TV Ödülleri: UNSCRIPTED’i yayınlayacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/02/tayshia-adams-reveals-how-her-mtv-awards-hosting-gig-differs-from-the-bachelorette/

Yorum yapın

SMM Panel