Taylor Tomlinson’ın Bipolar Tanısında Komik Bulması Gerekiyordu


“Son zamanlarda bir flört uygulamasından yirmili yaşlarındaki bir herifi prezervatif takmaya çalışan oldu mu bilmiyorum ama bu, 5 yaşındaki bir çocuğa Cadılar Bayramı kostümü üzerine ceket giydirmeye çalışmak gibi bir şey. ” Taylor Tomlinson yayınlanan bir stand-up klibinde riffed TikTok. “Sanki, ‘Nooooooooooooo, yapacaksın mahvetmek O!'”

Stand-up komedyenlerinin asla hayal edemeyeceği türden bir şey. söyleyerek Kendi ifadesiyle, Temecula, California’daki son derece muhafazakar bir Hıristiyan ailede “gerçekten korunaklı” büyürken, video paylaşım sitesinde onu takip eden 1,6 milyon hayrana çok daha az yayın yapıyordu.

“İlk altı yıl boyunca – şu ana kadarki kariyerimin ilk yarısı – gıcırtılı temiz,” dedi 28 yaşındaki E! kariyer, “çok çılgınca katı,” diye devam etti, “‘Ah, bunun içinde kalmak istemiyorum’ gibiyim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1328393/comedian-taylor-tomlinson-shares-why-she-needed-to-find-the-funny-in-her-bipolar-diagnosis?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir