Taylor Swift’in Yeni Kırmızı Halı Görünümü Bazı İtibar Titreşimlerine Hizmet Ediyor


Taylor Swift asla modası geçmez.

20 Eylül’de, 32 yaşındaki oyuncu, 20 Eylül’de Tenn, Nashville’deki tarihi Ryman Oditoryumu’nda düzenlenen 5. yıllık Nashville Söz Yazarı Ödülleri’ne vardığında dikkatleri üzerine çekti.

Büyük gece için Taylor kırmızı halıda, yüksek balıkçı yaka ve seksi yan dekolteli, ışıltılı sandaletler, damla küpeler ve koyu kırmızı dudak ile tasarlanmış sert siyah pullu kolsuz bir elbiseyle çalıştı.

Görünüm, Taylor’ın onun sırasında imzasını attığı aynı vampir hislerini sunuyordu. İtibar-207’den 2019’a kadar olan dönem.

Takip eden törende, “Wildest Dreams” şarkıcısı, On Yılın Söz Yazarı-Sanatçısı olarak onurlandırılıyor. Tylor’ın Nashville Songwriters Association International tarafından tanındığı açıklandıktan sonra, Keith Kentsel 11 kez Grammy kazananı öven bir bildiri yayınladı ve onu “gerçek f-king anlaşması” olarak nitelendirdi.

“İyi bir söz yazarı, bir şarkıdaki çiçekleri görmenizi sağlayabilir. Harika bir söz yazarı, onları görmenizi ve hissetmenizi sağlayabilir. Ancak, gerçekten yetenekli bir söz yazarının söz yazarı, penceredeki gülleri görmenizi, hissetmenizi ve koklamanızı sağlar.” Ağustos ayında paylaştı. “Taylor bu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347156/taylor-swift-s-new-red-carpet-look-proves-her-midnights-era-has-some-reputation-vibes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir