Taylor Swift’in Stalker İddiası New York’ta Tutuklandı


İçeri girmeye çalıştığı iddia edilen bir kişi, izinsiz takip ve izinsiz girme suçlamasıyla tutuklandı. Taylor SwiftNew York’ta daire.

NYPD’ye göre, Joshua Hristiyan 1 Temmuz’da akşam 19:20’de tutuklandı. 35 yaşındaki çocuğun, tutuklandığı sırada, üç aylık bir süre boyunca Swift’in mahallesindeki iki binaya girdiği iddia edildi.

NYPD’ye göre, 26 Mart’ta Christian’ın saat 11:05’te gizlice bir konut binasına “kilitlenmemiş bir kapıdan girdiği ve yasadışı bir şekilde kaldığı” iddia ediliyor. Güvenlik tarafından ayrılması istendiğinde, Christian daha sonra “yerden yaya olarak kaçtı.”

NYPD’ye göre, üç aydan kısa bir süre sonra Christian’ın bölgede farklı bir apartman adresini ziyaret ettiği ve 12 Haziran’da “interkom aracılığıyla tehditler” savurduğu iddia edildi.

Göre TMZ, kolluk kuvvetleri kaynaklarına atıfta bulunmak, yorumları Swift’e yönelikti. Bir kolluk kuvveti kaynağı da çıkışa Christian’ın onunla çıkmaması halinde şiddeti tehdit ettiğini söyledi. Ancak olayın meydana geldiği sırada şarkıcının binada olup olmadığı bilinmiyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336679/taylor-swift-s-alleged-stalker-arrested-in-new-york?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir