Taylor Swift’in Kırmızı Ruj Dönemi Neden Neredeyse Olmadı?


26. Bir röportaja göre en sevdiği şarkı sözleri ondan Sevgili albüm, “Bayanlar ve baylar, lütfen ayağa kalkar mısınız? / Elimdeki her gitar teli yarasıyla / Bir adamın bu manyetik gücünü sevgilim olarak alıyorum.”

27. Swift, müzikte en çok kazanan kadınlardan biri. göre bir Forbes Ağustos 2019’da yayınlanan rapora göre Swift, yalnızca o yıl içinde vergi öncesi kazanç olarak 185 milyon dolar kazandı.

28. 2019 Netflix filmi, Harika birimüziğine ilham verdi, “Filmi izlerken ağladım. Yaklaşık bir hafta boyunca, o senaryoyu yaşadığım rüyalardan uyanmaya başladım – bu benim başıma geliyor” söylenmiş Elvis Duran bir röportaj sırasında. “Bu karakterlerin dinamiklerine göre kafamda bu sözler olurdu ve stüdyoya birlikte gittim. Jack AntonoffStüdyo oturumu, Swift’in “Death By a Thousand Cuts” adlı şarkısının yaratılmasına yol açtı.

29. En duygusal şarkılarının yeri ayrıdır. Süperstar, “All Too Well”den “The Archer”a, albümlerinde beşinci sırayı yürek burkan bir balad için ayırıyor.

30. Yıllarca süren iniş çıkışlardan sonra Swift, yedinci diskiyle yeniden başlamaya hazırdı. Sevgili. Swift, Eylül 2019’da “Bu albümün yeni bir başlangıç ​​gibi hissettirdiği birçok yol var” dedi. rağbet Kapak hikayesi. “Bu albüm, tüm çıldırtıcı, tutkulu, heyecan verici, büyüleyici, korkunç, trajik ve harika ihtişamıyla gerçekten aşka bir aşk mektubu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367286/why-taylor-swift-s-red-lipstick-era-almost-didn-t-happen?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir