Taylor Swift’in Kardeşi Austin, Model Sydney Ness ile El Ele Tuttu – Hollywood Life


Taylor Swift'in Kardeşi Austin, Model Sydney Ness ile El Ele Tuttu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AP/Shutterstock

Görünüşe göre yeni bir bayan var austin hızlıhayat! 30 yaşındaki ağabeyi Taylor Swift32, benekli el ele tutuşmak modeli ile Sidney Ness 1 Eylül’de New York City, NY sokaklarında. Gündelik kıyafetler içinde şehrin gözde Tribeca mahallesinde yol alırken gülümsüyor ve sohbet ediyor gibi görünüyorlardı.

Austin, açık mavi düğmeli uzun kollu bir üst, koyu mavi pantolon ve gezi sırasında sakalını biraz gösterdiği için kahverengi ayakkabılar giydi. Sydney kısa kollu siyah kısa bir üst, gri pantolon ve sarı saçları aşağıda olduğu için beyaz ve siyah botlar giymişti. İkisinin nereye gittiği belli değil, ancak ikisi birlikte rahat ve mutlu görünüyorlardı.

austin hızlı
Austin Swift, önceki bir gezi sırasında. (AP/Shutterstock)

Austin, ünlü kız kardeşiyle yaptığı çalışmalarla tanınmaya devam ederken, Sydney de oldukça tanınır. Güzel, Instagram hikayesine göre New York Moda Haftası için hazırlanıyor ve Summer Fridays ve D Ô E N için popüler moda kampanyalarında yer aldı. Genç yeteneklerin hiçbiri ilişkileri hakkında halka açık bir şekilde konuşmamış olsa da, en son gezileri birlikte rahat olduklarını açıkça gösterir.

Austin aşk hayatı için manşetlere çıkmadığı zamanlarda, bunu Taylor’la yaptığı müzik işbirlikleri nedeniyle prestijli bir tanınma elde ettiği için yapıyor. Küçük kardeş, Taylor’ın “I Bet You Think About Me (Taylor’un Versiyonu)” adlı müzik videosunu yaptığı için Academy of Country Müzik Ödülleri’nde yılın videosu dalında aday gösterildi. blake canlı yönlendirdi.

Austin Swift, Taylor Swift
Austin, Taylor ile bir etkinliğin izleyicileri arasında. (Donn Jones/Invision/AP/Shutterstock)

“Blake, Taylor ve ‘I Bet You Think About Me’ videosunun arkasındaki tüm harika ekiple çalıştığım için çok şanslıydım,” Austin Instagram’da paylaştı o zaman. “Ve şimdi yılın videosu için ACM ödülüne aday gösterildiğimiz için çok gururlu ve müteşekkirim! (Ayrıca sardıktan sonra aldığım pasta için de müteşekkirim).”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/04/austin-swift-holds-hands-model-sydney-ness-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir