Taylor Swift’in “Haunting” Şarkısı “Carolina”nın Tam Versiyonunu Dinleyin


Kalmak, kalmak, kalmak ve dinlemek isteyeceksiniz Taylor Swift‘nin yeni şarkısı tekrar ediyor.

32 yaşındaki şarkıcı, şarkısının tam versiyonunu yayınladı “Karolina“yeni filmden Crawdads’ın Şarkı Söylediği Yer 24 Haziran gece yarısı vuruşunda.

Swift, “Bunu gecenin bir yarısı tek başıma yazdım,” diye paylaştı. sosyal medya serbest bırakılmasından sonra. Sesin “bu hikayenin gerçekleştiği an için otantik olmasını” istediğini söyledi.

Aralık yerine Mart ayına geri dönerseniz, hayranların filmin fragmanında ilk olarak “Carolina” için bir teaser duyduğunu hatırlayabilirsiniz. Artık sözlerin geri kalanıyla ilgili boşlukları kalmadı ve tüm parçayı dinleyebiliyorlar.

Film Crawdads’ın Şarkı Söylediği Yer tarafından en çok satan romandan uyarlanmıştır. Delia Owens. Paylaşılan bir gönderide Instagram Fragmanın yayınlanmasından sonra Swift, yıllar önce kitabı okuduğunda kitapta nasıl “tamamen kaybolduğunu” hatırladı. Ve bunu duyduktan sonra “inanılmaz” Daisy Edgar Jones filmde başrol oynuyordu ve “parlak” reese kaşık prodüktörlüğünü yaparken, “müzikal açıdan bunun bir parçası olmak istediğini” biliyordu. Böylece, 11 kez Grammy kazanan tek başına “Carolina” yazdı ve sordu: Aaron Desner (kimin için de çalıştı folklor ve sonsuza kadar) üretmek.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335598/taylor-swift-drops-song-carolina-from-where-the-crawdads-sing-hear-the-haunting-full-version?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel