Taylor Swift’in Grammy Parti Sonrası Kıyafeti Joe Alwyn’e Bir Selam Verdi


Hırka olmayabilir ama Taylor Swift parti sonrası kıyafetiyle aşkını kutlamanın incelikli bir yolunu buldu.

5 Şubat’taki 2023 Grammy Ödülleri’nden sonra, “All Too Well” şarkıcısı, erkek arkadaşına özel bir selamın verildiği destansı bir parti verdi. Joe Alwyn: deri bomber ceketi.

Yeşil payetli elbisesinin üzerine giyilen Taylor, internette paylaşılan o geceden görülen resimlerde ceketi giyerken fotoğraflandı. bu Arkadaşlarla Sohbetler yıldız görünüşe göre en son People and Entertainment Weekly’nin Toronto Uluslararası Film Festivali 2022’de benzer görünümlü bir ceket giyerken görüldü. portre stüdyosu 13 Eylül’de.

Bu yılki ödül töreninde en iyi video klibi ödülünü evine götüren şarkıcı, eski aşkıyla etkinliğe katılmamış olabilir ama yine de onu kalbinden ayırmadığı anlaşılıyor.

Joe ve Taylor 2016’dan beri çıkıyorlar ve şarkıcı daha önce ilişkisinin en yeni şarkılarından birinin ilham kaynağı olduğunu paylaşmıştı. gece yarısı“Lavanta Pusu.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364250/taylor-swift-s-gorgeous-grammys-after-party-outfit-featured-a-nod-to-boyfriend-joe-alwyn?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir