Taylor Swift’in Gece Yarısı Hakkındaki 13 Teoriyi Çözmek


Swift açıkladı gece yarısı‘ ilk parça ilham aldı Deli adam, AMC dizisinin bir bölümünde “Lavanta Haze” ifadesini duyduğunu açıklayarak. (Bu arada, ikinci sezonun “The Mountain King” bölümünde söylendi.)

Swift, “Sesine baktım çünkü kulağa hoş geldiğini düşündüm” dedi. “Ve 50’lerde sadece aşık olmayı tarif edecekleri yaygın bir ifade olduğu ortaya çıktı.” Ya da Swift’in dediği gibi, bu “her şeyi kapsayan aşk parıltısına” sahip olmak.

Yani, evet, bu parçanın tamamen onun aktörle olan altı yıllık romantizmiyle ilgili olmasını bekliyoruz. Joe Alwyn. “Sanırım teorik olarak, ‘Lavender Haze’deyken, orada kalmak ve insanların sizi o buluttan indirmesine izin vermemek için her şeyi yapacaksınız,” diye devam etti. “Bence artık birçok insan bununla uğraşmak zorunda, sadece ‘kamuya mal olmuş kişiler’ değil, çünkü sosyal medya çağında yaşıyoruz ve dünya birine aşık olduğunu öğrenirse, yapacaklar. üzerinde tartın.”

Ama o ve Alywn sıradan izleyicilerden daha fazlasıyla uğraştı. “Garip söylentilerden, magazin haberlerinden kaçmak zorunda kaldık ve onları görmezden geldik. Dolayısıyla bu şarkı, gerçek şeyleri korumak için bu tür şeyleri görmezden gelme eylemiyle ilgili.”

Tamam ama bu, Swift’in sonunda çiftin gizlice evlendiklerini açıkladığı şarkı mı?!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350165/untangling-13-taylor-swift-midnights-theories-real-or-our-wildest-dreams?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir