Taylor Swift’in Eski Conor Kennedy’si Ukrayna’nın Uluslararası Lejyonuna Katıldı


Taylor Swifteski sevgili Conor Kennedy, Ukrayna halkına cepheden yardım etti.

28 yaşındaki – ebeveynleri olan Robert Kennedy Jr. ve geç Mary Richardson Kennedy— sosyal medyada bu yılın başlarında Rus askeri kuvvetlerinin Şubat ayında Doğu Avrupa ülkesini işgal etmesinden sonra Ukrayna’nın Uluslararası Lejyonu’na katıldığını ortaya çıkardı.

14 Ekim’de Instagram’da bir arkadaşının ön cephedeki bir fotoğrafının yanında, “Bu hikayenin çıkacağını biliyorum, bu yüzden en iyisini yapmak ve başkalarını harekete geçmeye teşvik etmek için önce kendi parçamı söylemek istiyorum” diye yazdı. Ukrayna’da. “Birçok insan gibi, geçen yıl Ukrayna’da olanlardan çok etkilendim. Yardım etmek istedim. Ukrayna’nın Uluslararası Lejyonu’nu duyduğumda, gideceğimi biliyordum ve bir sonraki askere gitmek için büyükelçiliğe gittim. gün.”

Conor, askere alındığını ABD’de yalnızca bir kişiye anlattığını ve Ukrayna’da yalnızca bir kişiye gerçek adını verdiğini söyledi. Yakınlarının endişelenmesini istemediğini ve ünlü ailesi nedeniyle “orada farklı muamele görmek istemediğini” paylaştı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350499/taylor-swift-s-ex-conor-kennedy-enlists-in-ukraine-s-international-legion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir