Taylor Swift’in Babası için El Yapımı Eras Turu Sahne Arkası Geçişini Görün


Taylor Swift her yeri pırıl pırıl yapmayı umuyor.

Ne de olsa, “Lavender Haze” şarkıcısı, babası için bir tam erişim kartı hazırladığında renkli süslemeler üzerinde cimrilik etmedi. Scott Swift, çok beklenen The Eras Tour’un önünde. 16 Mart’ta Instagram Story’de paylaştığı kendi eserinin bir fotoğrafında görüldüğü gibi Taylor, “DOH Pass” kelimesini hecelemek için altın varak harfler kullandı.

33 yaşındaki başyapıtına “Assolistin babası” dedi. “Tüm erişim.”

Taylor, paylaşımının altına şaka yollu bir şekilde, “Babamın tur kimlik bilgilerini yaptım. Biz küçük bir aile şirketiyiz.”

Ancak sahne arkasına kurnazca giren tek kişi Grammy ödüllü değildi. Taylor, ayrı gönderilerde ailesinin gitarını süslemekle meşgul olduğunu paylaştı.

“Eras Turum kristalleşti mi? Korkusuz gitarı yapan: A) Zanaatkarlar ve iyi eğitimli ustalar, B) Profesyonel bir müzik aleti üreticisi, C) Ailem Super Glue ve ücretsiz bir öğleden sonra,” diye retorik bir şekilde sordu ve ekledi, “…C değil.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368380/taylor-swift-s-handmade-eras-tour-backstage-pass-is-something-out-of-a-lavender-haze?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir