Taylor Swift ve Joe Alwyn’in Nadir NYC Gezisi Tarafından Büyüleneceksiniz


Joe daha önce Taylor ile 2020 albümü Folklore’dan “Betty” ve “Exile” da dahil olmak üzere şarkılar yazarken bu takma adı kullanmıştı. Ve Evermore’da başlık parçasının yanı sıra “Champagne Problems” ve “Coney Island” şarkılarını birlikte yazdı. (dönem)

Joe, Grammy ödüllü sanatçıyla şarkı yazmanın yanı sıra, yaklaşan Midnights şarkısı “Lavender Haze” de dahil olmak üzere Taylor’ın şarkılarına da ilham kaynağı oldu.

“İzlerken ‘Lavanta Haze’ tabiriyle karşılaştım. Deli adamTaylor, Instagram’da paylaştığı bir videoda, “Kulağa havalı geldiğini düşündüğüm için araştırdım” dedi ve “Görünüşe göre bu, 50’li yıllarda, sadece aşık olmayı tarif edecekleri yaygın bir tabir.”

Bir “lavanta sisi” içindeyken ilişkinizi nasıl korumaya çalıştığını paylaşarak, Joe ile olan kendi romantizmine atıfta bulundu.

Taylor, “Altı yıllık ilişkim gibi, tuhaf söylentilerden, magazin haberlerinden kaçmak zorunda kaldık ve bunu görmezden geldik” dedi. “Ve bu şarkı, gerçek şeyleri korumak için bu şeyleri görmezden gelme eylemiyle ilgili.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1351138/you-ll-be-enchanted-by-taylor-swift-and-joe-alwyn-s-rare-nyc-outing?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir