Taylor Swift ve Joe Alwyn Birlikte NYC’de Alışverişe Gidiyor – Hollywood Life


Taylor Swift ve Joe Alwyn Birlikte NYC'de Alışverişe Gidiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: PC/MEGA

“New York’a Hoş Geldiniz!” Taylor Swift ve erkek arkadaşı Joe Alwyn 17 Ekim Pazartesi günü Big Apple’da yürüyüşe çıkarken görüntülendiler. Yeni fotoğraflarda alışverişe çıkan ikilinin moralleri yerinde gibiydi. aracılığıyla burada görebileceğiniz Günlük posta. 32 yaşındaki Taylor ve 31 yaşındaki Joe, dünya şarkıcının yeni albümünü duymadan sadece birkaç gün önce gündelik sonbahar modasında mutlu görünüyorlardı. Gece yarısı.

Taylor, caddede ilerlerken yürüyüş sırasında gülümsüyor gibiydi. bu 1989 söz yazarı, siyah bir kazak ve çorapla birlikte mor ve pembe bir mini eteği salladı. Erkek arkadaşının yanında yürürken sonbahar için mükemmel olan turuncu bir çanta taşıyordu. Joe yeşil bir kazak ve bir kot pantolon giydi ve yanında bir kitap taşıdı.

Taylor Swift ve Joe Alwyn Birlikte NYC'de Alışverişe Gidiyor – Hollywood Life
Taylor ve Joe, 2018’de New York’ta birlikte yürüyüşe çıktılar. (PC/MEGA)

New York gezisi Taylor’ın yeni rekorundan kısa bir süre önce geldi gece yarısı Cuma günü düşer. Taylor, TikTok adlı bir dizi video aracılığıyla parça listesini yavaşça ortaya çıkardı. Benimle Gece Yarısı Kargaşasıdördüncü parça “Snow On The Beach”in Lana Del Rey özellikli.

Yeni şarkılar için isimler belirlenirken, Taylor yavaş yavaş hayranlara yeni şarkıların her birinin konusu hakkında daha fazla ayrıntı veriyor. Şarkıcı genellikle kişisel hayatını gizli tutarken, açılış şarkısı “Lavender Haze”in Joe ile olan ilişkisinden çok ilham aldığını ve bir takım söylentileri ortadan kaldırdığını açıkladı. “Altı yıllık ilişkim, tuhaf söylentilerden, magazin haberlerinden kaçmak zorunda kaldık ve bunu görmezden geldik. Yani bu şarkı, gerçek şeyleri korumak için bu şeyleri görmezden gelme eylemiyle ilgili” dedi. Instagram video.

Joe, Nisan ayında yaptığı bir röportajda açıkladığı gibi, çiftin neden aralarındaki ilişkiyi sürdürmeyi seçtiğini açıkladı. Elle. “Giderek daha fazla müdahaleci olan bir kültürde yaşıyoruz. Ne kadar verirsen ve açıkçası vermesen de bir şeyler alınır” dedi.

Taylor ilk kez açıkladı gece yarısı Ağustos ayında 2022 MTV VMA’larında Yılın Videosu ödülünü kazandıktan sonra. Duyuru yapılmadan günler önce, o ve Joe, arkadaşıyla yemek yerken görüldü. Lena Dunham New York’taki Casa Cipriani’de. Ödül törenindeki destansı duyurunun ardından çift, bir after party sonrası el ele tutuşup mekanın dışına doğru koşarken görüldü.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/taylor-swift-joe-alwyn-shopping-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir