Taylor Swift ve Anne Andrea, Doppelgänger’ına Tepki Verdi


Tanıştığımıza memnun oldum, neredeydin?

yanılmak yok Taylor Swift ve annesi, Andrea Swiftaz önce TikToker’dan inanılmaz şeyler gördüm Ashley Sülükkim sıklıkla pop yıldızı gibi giyinir platformda. Ashley kısa süre önce şarkıcının yaklaşmakta olan şarkısının adını açıklamasına tepki gösterdiği bir video çektikten sonra gece yarısı albüm, Taylor yorum kısmına yazdım“Annem az önce bunu gördü ve ‘sana benziyor’ dedi.”

Söylemeye gerek yok, bu söz Ashley’nin en çılgın hayallerini gerçekleştirdi. İçinde başka bir video, TikTok’ta 639.000’den fazla takipçisi olan içerik yaratıcısının heyecanla yatakta zıpladığı görülüyor. Ashley sevinç gözyaşları içinde, “Şu anda yasal olarak ağlıyor ve titriyorum” diyor. “Seni seviyorum!”

Altyazıya, “Beni suskun bıraktın” diye ekledi.

Ashley, geçen yıl Swifties onun çamaşır yıkarken çekilmiş bir videosuna rastladığında Taylor’a benzediği için viral oldu. O zamandan beri Taylor’dan ilham alan içerikler oluşturmaya devam ediyor. dudak senkronizasyonları “Blank Space” şarkıcısının şarkılarından.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347407/taylor-swift-s-tiktok-doppelganger-can-t-calm-down-after-seeing-mom-andrea-s-reaction?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir