Taylor Swift, The Eras Tour Onuruna Yayınlanmamış 4 Şarkıyı Yayınlıyor


Taylor Swift Hayranlarını nasıl şaşırtacağını çok iyi biliyor.

Merakla beklenen Eras Turu’nun başlamasından bir gün önce, süper yıldız elinde birkaç numarası kaldığını açıkladı. 16 Mart’ı ilan ettiği gibi Instagram Hikayesi“The Eras Tour’u kutlamak için bu gece yarısı daha önce yayınlanmamış 4 şarkı yayınlıyorum.”

Peki kasadan hangi izler çıkıyor? “Eyes Open (Taylor’s Version);” Safe & Sound (özellikli Joy Williams Ve John Paul Beyaz) (Taylor’s Version)”; “Eğer Bu Bir Film Olsaydı (Taylor’s Version)” ve “Daha Önce Sevdiğiniz Tüm Kızlar.”

Ve şarkılardan ikisi muhtemelen “Eyes Open (Taylor’s Version)” ve “Safe & Sound (özellikli)” gibi gönüllü olarak gönüllü dinleyicilere sahip olacak. Joy Williams Ve John Paul Beyaz) (Taylor’s Version)” için kaydedildi. Açlık Oyunları franchise’ın 2012 yardımcı albümü Açlık Oyunları: 12. Bölge ve Ötesinden Şarkılar. Ayrıca, Taylor’ın Joy ve John Paul ile yaptığı iş birliği, İç savaşlar Mezunlar, grubun 2014’te dağılmasından bu yana ilk kez birlikte çalışıyor.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1368332/taylor-swift-dropping-4-previously-unreleased-songs-in-honor-of-the-eras-tour-kickoff?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir