Taylor Swift The Alcott’u The National’dan Çıkardı: Dinleyin – Hollywood Life


taylor hızlı


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: avier Vicencio/Eyepix Group/Shutterstock

Taylor Swift şimdiye kadarki en büyük turnesinin ortasında olabilir ama bizi yeni müziklerle kutsamaya devam ediyor. 28 Nisan’da son şarkısı “The Alcott” düştü. Ulusal son kayıt, Frankenstein’ın İlk İki Sayfası. Taylor, pistte grupla birlikte şarkı söyleyerek ekip oluşturur. Matt Beringer. Şarkı, ilişkilerinde kendileri için bir anlam ifade eden bir yerde yeniden bir araya gelen eski aşıkların hikayesini anlatıyor. Yeniden bağlandıktan sonra, duyguların hala orada olabileceğini fark ederler.

Parça, Matt’in The Alcott’ta eski sevgilisiyle karşılaşmasını söylemesiyle açılıyor. “İşte buradasın, her zamanki gibi altın defterinle oturmuş, eskiden ben olan biri hakkında bir şeyler yazıyorsun,” diye mırıldanıyor. Taylor, “İstediğin son şey, yaptığım ilk şey, sana tekrar aşık olduğumu düşündüğümü söylüyorum” sözleriyle sona eren koroda ona katılıyor.

İkinci koroda, Matt ve Taylor, onun duyguları hakkında şarkı söylemesi ve onun bir soruyla yanıt vermesiyle ileri geri devam ediyor. “Bu seferlik kolay olabilir mi?” merak ediyor. “Benim olan her şey bir mayın. Aşkım sana yardım ve yataklık etti mi?” Köprünün yanında, Taylor da yeniden bağlantı kurmak için geliyor gibi görünüyor, şarkı söylerken, “Neden geçit törenime yağmur yağmıyorsun? Geceliğimi parçala. Cümlelerimi yüksek sesle oku. Çünkü evimizin üzerindeki bu laneti seviyorum.”

Şarkı hakkında Matt daha önce şöyle demişti: “Uzun bir geçmişe sahip iki kişinin bir yere dönmesi ve zamanda belirli bir anı yeniden yaşamaya çalışması hakkında. İlişkiye tutunmak için son bir çaba olduğu hissine sahip, ancak yeniden bağlanmanın başlangıcını görebileceğiniz olumlu bir şeye dair bir ipucu var.

Taylor’ın The National ile bağlantısı, albümü üzerinde çalışmaya başladığında başladı. Folklor 2020’de The National’s ile bağlantı kurdu. Aaron Dessnersözlerini yazdığı ve albümde yer aldığı parçalarını göndermeye başlayan . İkili, Aralık 2020 albümünde bir kez daha bir araya geldi. her zamanThe National ile “Coney Island” adlı bir düet de içeren . Taylor, Aaron’un diğer grubu Big Red Machine ile 2021 albümlerinde de çalıştı. Ne Kadar Süreceğini Düşünüyorsun? Plaktan iki parçada şarkı söylerken, Aaron’un grup arkadaşı, Bon Iver (Justin Vernon), “Exile” ve “Evermore” şarkılarında yer alıyor. Folklor Ve her zaman, sırasıyla. Aaron, Taylor ile birlikte çalıştı. gece yarısıbirlikte Korkusuz (Taylor’ın Versiyonu) Ve Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu), ilave olarak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/28/taylor-swift-the-alcott-the-national-song-lyrics/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir