Taylor Swift, Rapora Rağmen Super Bowl LVII Oynamıyor – Hollywood Life


Taylor Swift, Rapora Rağmen Super Bowl LVII Oynamıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Frank Micelotta/PictureGroup/Shutterstock

Bir taraftan, Taylor SwiftHayranları, performansını görmek için yarım bir futbol maçı izlemek zorunda kalmayacak. Öte yandan, Taylor’ın hayranları, 12 Şubat’ta Super Bowl LVII’nin İlk Yarı Şovunu oynamayacağı için hayal kırıklığına uğrayabilir. Çeşitlilik Üç kaynağın, 32 yaşındaki Taylor’ın NFL şampiyonluk maçını oynayacağını söylediğini bildirdi, İNSANLAR Taylor’ın performans sergilemesi planlanmadığını bildirdi. HollywoodYaşam Açıklama için Taylor’ın temsilcisine ulaştı ve ikinci bir kaynak bunu doğruladı İNSANLAR rapor doğrudur. Taylor, ne yazık ki, Super Bowl 57’nin evi olan Glendale’e gitmiyor.

Taylor’ın The Big Game’e katılımıyla ilgili spekülasyonlar, Cuma günü NFL’nin Apple Music’in İlk Yarı Gösterisinin ana sponsoru olarak devraldığını açıklamasının ardından başladı. Taylor, 2013 yılında Coca-Cola ile bir ortaklık imzaladı. Aynı yıl, Pepsi İlk Yarı Gösterisinin ana sponsoru oldu ve Taylor’ın Coke ile anlaşmasının onun Pepsi sponsorluğundaki etkinliklerde oynamasını engellediği yönünde spekülasyonlar vardı.

Taylor Swift, Rapora Rağmen Super Bowl LVII Oynamıyor – Hollywood Life
Ne yazık ki hayranlar Super Bowl LVII için State Farm Stadium sahasında bu manzarayı göremeyecekler (Frank Micelotta/PictureGroup/Shutterstock)

Yeni sponsorun duyurusu, herhangi bir basın bülteni göndermek için garip bir zaman olan 23 Eylül gece yarısı geldi. Zamanlama, bazı hayranların saat 12.00 ET’den Taylor’ın yaklaşmakta olan maçına bağlantı kurmasını sağladı. gece yarısı albüm.

“Müzik ve sporun kalbimizde özel bir yeri var, bu yüzden Apple Music’in müziğin ve futbolun en büyük sahnesinin bir parçası olacağı için çok heyecanlıyız” dedi. Oliver Schusser, Apple’ın Apple Music and Beats başkan yardımcısı yaptığı açıklamada. “Apple Music Super Bowl İlk Yarı Gösterisi ile gelecek yıl ve sonrasında daha da destansı performanslar bekliyoruz.”

Taylor Swift, Rapora Rağmen Super Bowl LVII Oynamıyor – Hollywood Life
Bu aynı zamanda Super Bowl 57’yi de süslemeyecek. 57 sayısı 13’e bölünemediği için bu mantıklı. (imageSPACE/Shutterstock)

gece yarısı 21 Ekim’de geliyor, bu da büyük bir tura yol açacak. Taylor üç yılda altı albüm çıkardı – Midnights, Evermore, Folklor, Aşıkve Taylor’ın Versiyonu nın-nin Kırmızı ve Korkusuz – yani hayranlarına canlı performans sergileyecek bir sürü müziği var. Olarak Çeşitlilik Notlar, İlk Yarı Gösterisi genellikle büyük bir tur için bir teaser olarak veya en azından hayranlarının kasabalarında olası bir gösteri için heyecanlanmasını sağlamanın bir yolu olarak kullanılır. Ancak Taylor’ın yeni bir oyununuzu duyurmak için ABD’deki en büyük futbol maçına ihtiyacı olmadığı açık.

Dikkate alınması gereken başka bir şey: 2019’da NFL, NFL ile bir ortaklık imzaladı. Jay-Z’ler Roc Nation, devre arası şovunun saltanatını onlara devretti. İşbirliği, ligin blackball yaptığı için eleştirilmesiyle geldi Colin Kaepernick polis vahşetini protesto etmesi nedeniyle ve üç yıldır İlk Yarı Gösterisi renkli sanatçılar tarafından manşet oldu: Jennifer Lopez ve Şakira 2020’de; Hafta sonu 2021’de; ve Dr Dre-özellikli led vitrin Kendrick Lamar, Snoop Dogg, Mary J. Blige, 50 Cent, Anderson .Paak ve Eminem. Taylor, müziğini yeniden düzenlemek için çeşitli POC sanatçılarıyla kolayca ortak olabilirken (“Asla Bir Araya Gelmeyeceğimiz” hayal edin). Kökleri veya ile “Sallayın” Linda Lindas), görünüşe göre bu ortak çalışmalar başka bir gün beklemek zorunda kalacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/taylor-swift-not-playing-super-bowl-halftime-show/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir