Taylor Swift, NYC Gezisinde Daisy Dukes’u Salladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Taylor Swift, NYC Gezisinde Daisy Dukes'u Salladı: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: DIGGZY / SplashNews.com

Taylor Swift33, Pazartesi sabahı Big Apple’da dikkatleri üzerine çekti. o geldi üç gecelik eğitimini bitirdikten saatler sonra Electric Lady Recording Studio’ya Dönem Turu Foxborough, MA’da durun. Şarkıcı, New York City gezisi sırasında kameraların önünden geçerken dışarıda bol, uzun kollu beyaz düğmeli bir üst ve siyah kot şort salladı. Ayrıca uzun sarı saçlarını toplamıştı ve bir omzunda ona uygun ten rengi bir çanta taşırken görünümüne ten rengi sandaletler eklemişti.

Taylor, geçen hafta aynı stüdyoda fotoğraflandığından farklı olarak, yeni gezi sırasında kendi başına fotoğraflandı. “Midnight Rain” şarkıcısı, söylentiye göre yeni erkek arkadaşıyla birlikte mekandan ayrılırken görüntülendi. Matty Healy. İddia edilen muhabbet kuşlarının o sırada stüdyoda kayıt mı yaptıkları yoksa bir etkinliğe mi katıldıkları belli değil, ancak 1975 solist, şarkı yazarını nazikçe bekleyen bir araca götürdü ve onlar bir kalabalığın yanından geçip yürüdüler.

Taylor Swift
Taylor, önceki bir gezi sırasında şortla. (DIGGZY / SplashNews.com)

Taylor ve Matty ilk olarak 2014’te romantik bir bağ kurdular, ancak ikisi de flört söylentilerini doğrulamadı. Kaynaklar daha sonra, Taylor’ın aktörle altı yıllık ilişkisinin açıklanmasından sadece haftalar sonra, bu ayın başlarında onları tekrar romantik bir şekilde birbirine bağladı. Joe Alwyn bitti. Bir kaynak, “Taylor ve Matty birbirlerinden hoşlanıyor” dedi. Bu gece eğlence. Taylor, Matty’ye aşık ve takılarak iyi vakit geçiriyorlar. Matty ayrıca Taylor’ın harika ve inanılmaz derecede yetenekli olduğunu da düşünüyor. Geçmişte kısa bir süre çıktılar.

Aşk dedikoduları manşetlere çıktıktan kısa bir süre sonra Matty, Taylor’ın altı partisine de katılırken görüldü. Dönem Turu Nashville, TN ve Philadelphia, PA’da konserler. “Lover” ve “Shake It Off” gibi hit şarkılar söylerken, şovların VIP çadırında bazı arkadaşlarıyla birlikte sallandı. Bazı gösteriler arasında, yapımcı ve müzisyenle bir restoranda el ele tutuşurken fotoğraflandıkları da bildirildi. Jack Antonoffher ikisiyle de çalışan ve bildirildiğine göre onları yeniden birbirine bağlayan kişi.

Taylor Swift
Taylor’dan bir şort daha. (Jackson Lee / SplashNews.com)

Ne Taylor ne de Matty çıktıklarını kamuoyuna açıklamamış olsalar da, eski, geçen hafta sonu Foxborough şovlarından birinde yaptıkları konuşmada yeni ve mutlu bir aşka işaret etmiş olabilir. Gillette Stadyumu’nda “Hayatımın her alanında, hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım,” dedi. videolarda sosyal medyaya gönderildi. “Ve bunun bir parçası olduğun için sana teşekkür etmek istiyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/taylor-swift-daisy-dukes-nyc-outing-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir