Taylor Swift MTV EMA’larda Transparan Mücevherli Eteğiyle: Fotoğraflar – Hollywood Life


Taylor Swift MTV EMA'larda Transparan Mücevherli Eteğiyle: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Anthony Harvey/Shutterstock

Taylor Swift 2022 MTV EMA’larında kırmızı halıyı devraldığında hayranlarını çılgına çevirdi! Pop ikonu, daha önce kadroda yer almayacağı duyurulduğu için Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen 13 Kasım ödül etkinliğindeki görünümüyle Swifties’i şaşırttı. Taylor, kesinlikle büyüleyici bir toplulukta görünerek daha da fazla kargaşaya neden oldu!

Taylor Swift MTV EMA'larda Transparan Mücevherli Eteğiyle: Fotoğraflar – Hollywood Life
Taylor Swift, 2022’de MTV EMA’larına geliyor. (Anthony Harvey/Shutterstock)

“Lavendar Haze” şarkıcısı, yıldızlarla dolu gala için siyah bir body suit üzerinde şeffaf bir bej mücevherli eteği salladı. Basit siyah yüksek topuklu ayakkabılar ve hiçbir aksesuar eklemeyen Taylor, güçlü, seksi, sırdaş ve derli toplu görünüyordu. Kendine özgü kum sarısı saçları arkaya bağlanmış ve dumanlı bir kedi gözü ile Taylor, dünya çapındaki izleyicilere hizmet ediyordu.

Gürültülü yıllık ödül töreninde Taylor eve bir kupa da götürdü! “All Too Well” adlı şarkısının 10 dakikalık müzik videosu “All Too Well: The Short Film” Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu)En İyi Uzun Biçimli Video ödülünü “Taylor Hawkins Saygı Konseri” ve Rosalia’nın “Motomami.” Ödül ilk kez programın bir parçası oldu.

Taylor Swift MTV EMA'larda Transparan Mücevherli Eteğiyle: Fotoğraflar – Hollywood Life
Taylor Swift, taşlı eteği ve siyah body takımıyla inanılmaz görünüyordu. (Anthony Harvey/Shutterstock)

Muhteşem Grammy galibi, birkaç hafta önce bir konser salonunda ortaya çıkarak konsere gidenleri şok ettiğinden, son zamanlarda sürpriz görünümlerle ilgili. Bon Iver’ın Londra konseri. Taylor, özel bir an için sahneye çıkmakla yetinirken, grupla birlikte “Exile” şarkısını da seslendirdi. Şarkı, 2020 stüdyo albümündendi. Folklor, ve parça ünlü olarak Bon Iver’ı içeriyordu.

Bu arada Taylor, yakın zamanda uğradığı bir ziyaret sırasında 2023’te başka bir dünya turuna çıkacağını duyurdu. Günaydın Amerika. “Bunu yıllardır planlıyorum. Sonunda sana söyleyeceğim… Tura geri dönüyorum,” diye açıkladı. “Turun adı Eras turu ve kariyerim boyunca tüm müzikal dönemlerime yapılan bir yolculuk. ABD’de stadyumlarda başlıyor ve mümkün olan en kısa sürede uluslararası tarihler yayınlayacağız. Benimle birlikte gelen harika açılış oyunlarım var.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/13/taylor-swift-bejeweled-skirt-mtv-emas-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir