Taylor Swift Midnights Vault Track & Ice Spice İşbirliğini Duyurdu


Gibi Taylor Swift şarkı söylüyor, iki birden iyidir.

Ve şimdi, 12 kez Grammy kazanan, başka bir sanatçıyla onun remiksi için işbirliği yapıyor. gece yarısı “Karma”ya basın. Boşluğu kimin doldurduğunu tahmin etmeye gerek yok, çünkü Taylor kısa süre önce açıkladı Buz Baharatı Pistte öne çıkan 1 kişi olacak.

“Hmm. Sana anlatacak çok şey var,” diye yazdı Taylor üzerine instagram 24 Mayıs. “Bu harika sanatçının büyük bir hayranıyım ve onu tanıdıktan sonra onaylayabilirim: İzlenecek TEK O.”

Hayranlar, şarkının düşmesini beklemek zorunda kalma konusunda henüz ormandan çıkmamış olsalar da, geri sayım çok uzun sürmeyecek. Aslında Taylor, “inanılmaz” Ice Spice’ı içeren “Karma”nın 26 Mayıs’ta tabii ki gece yarısı yayınlanacağını duyurmaktan “çok memnun” olduğunu söyledi. Midnights (Şafağa Kadar Baskı) lüks albüm.

Ve serbest bırakılma konusunda heyecanlı olan tek kişi o değil.

“Karma ft me tmm night,” diye yazdı Ice Spice ayrı bir mektupta Instagram gönderisi. “26/5 ile dünyadaki en havalı insan olduğun için teşekkürler @taylorswift.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375403/taylor-swift-announces-unheard-lessigreatermidnightslessigreater-vault-track-and-%22karma%22-remix-with-ice-spice?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir