Taylor Swift, Kırmızı Eşarpın Anlamını Çok İyi Tartışıyor


Taylor Swift hakkında sorulduğunda şifreli kaldı o kırmızı Eşarp.

10 dakikalık kısa filmini tanıtmak için 9 Eylül’de 2022 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde konuşan Hepsi çok iyişarkıcı, birçok hayranının uzun süredir eski sevgilisiyle ilgili olduğundan şüphelendiği şarkıda atıfta bulunduğu eşarp hakkında konuştu. Jake Gyllenhaal2010 yılında kısa bir süre çıktığı kişi. Kısa filmde, Sadie Lavabo kırmızı bir eşarp takıyor.

Swift, “Eşarp bir metafordur” dedi. panel izleyici diye adlandırılan bu albümde kırmızı çok önemli bir renk olduğu için kırmızıya çevirdik. Kırmızı

Gülerek devam etti, “Ve sanırım bunun bir metafor olduğunu söylediğimde, duracağım ve şunu söyleyeceğim, kim sorduysa, inanılmaz soru için teşekkürler. Bizi gerçekten aldınız. gezmek için.”

“All Too Well”in orijinal versiyonunda şu sözler yer alıyor: “Ve ben atkımı orada kız kardeşinin evinde bıraktım / Ve sen hala çekmecendesin, şimdi bile.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345749/taylor-swift-discusses-meaning-of-red-scarf-in-all-too-well?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir