Taylor Swift, Joe Alwyn Ayrıldıktan 6 Hafta Sonra Mutlu Olduğunu Açıkladı Haberler


Taylor Swift mutlu dönemindedir.

Pop yıldızı, Eras turu sırasında 20 Mayıs’ta Mass, Foxborough’daki Gillette Stadyumu’nda performans sergilerken hayranlarıyla olumlu bir yaşam güncellemesi paylaştı. Bir hayranın fotoğrafında görüldüğü gibi sahnede “Hayatımda, hayatımın her alanında hiç bu kadar mutlu olmamıştım” dedi. TikTok video. “Ve bunun bir parçası olduğun için sana teşekkür etmek istiyorum.”

Swift’in yorumları, aktörle birlikte olduğunun bildirilmesinden altı hafta sonra geldi. Joe Alwyn birlikte altı yıl geçirdikten sonra ve ayrıca onunla ilgili son aşk söylentilerinin ortasında ayrılmıştı. 1975 şarkıcı Matty Healy.

Temsilcileri E’ye ulaştıklarında konu hakkında yorum yapmayan ikili! Haberler, son haftalarda grup gezilerinde görüldü – en son 16 Mayıs’ta. Matty ayrıca Taylor’ın birkaç konserine katıldı ve hatta açılış perdesiyle birkaç kez sahne aldı. Phoebe Köprücüler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375075/taylor-swift-says-she-s-never-been-happier-in-comments-made-more-than-a-month-after-joe-alwyn-breakup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir