Taylor Swift & Ice Spice’ın “Karma” Remix’i Burada ve Sweet Like Honey


İşte rahatlatıcı bir düşünce: Hafta sonu için tam zamanında bir “Karma” remiksi.

Taylor Swift güncellenmiş sürümünü düşürdü gece yarısı öne çıkan hit Buz Baharatı 26 Mayıs gece yarısını vurduğunda.

Orijinal parçanın hayranları şarkı sözlerinin çoğunu zaten biliyor olsalar da, Karmanın nasıl “habersizce ortaya çıkacağını” anlatan Ice Spice rap’i de dahil olmak üzere bazı yeni mısralar da duyacaklar.

Sanatçı, “Ve seni asla yalnız bırakmıyor,” diye devam ediyor. “Onun size düşmanlarını tahta oturtmasını izleyin/ Güzel beyaz bayraklar sallamanızı sağladım, o para için can atıyorsunuz/ Bunun sizi kurtaracağını düşünüyorum, şimdi davranışlarınızı değiştiriyorsunuz/ Sorun yok bebeğim, buna gerek yok Endişelenme, karma asla tembelleşmez.”

Şarkı, Taylor ve Ice Spice’ın sosyal medyada şarkıyla dalga geçmesinden kısa bir süre sonra geliyor.

“No Clarity” yıldızı, “Dünyadaki en havalı insan olduğun için teşekkürler @taylorswift” yazdı. instagram 24 Mayıs, “ilu.”

Ve Taylor, fandom seviyesinin karşılıklı olduğunu kaydetti. “Bejeweled” şarkıcısı kendi hesabından takipçileriyle “Hımm. Size anlatacak çok şey var” postalamak. “Bu harika sanatçının büyük bir hayranıyım ve onu tanıdıktan sonra onaylayabilirim: İzlenmesi gereken TEK O.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375568/taylor-swift-and-ice-spice-s-%22karma%22-remix-is-here-and-it-s-sweet-like-honey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir