Taylor Swift Hayranları, Singer’ın 33. Doğum Günü Gönderisinde Paskalya Yumurtaları Gördü


“Klavyede dolar, LWYMMD müzik videosunda dolar,” diye yazdı Twitter’da bir hayran, Taylor’ın gösterişli müzik videosuna atıfta bulunarak “Bana Ne Yaptığına Bak.” Kullanıcı ayrıca teorisinde Taylor’ın gönderisiyle eşleşen diğer küçük ayrıntıları da dahil etti; şarkının bir çello kullanması (fotoğrafta görülüyor) ve bir şarkıyı enterpolasyon yapması da dahil. Şimdi konuşunHayranların bir basa sahip olduğunu not ettiği “Masum”.

Birçoğu aynı fikirde gibi görünse de, diğerleri onun gönderisinin 2010 albümüne ince bir gönderme olduğunu düşünüyor. Şimdi konuşun ve yok İtibar.

Dehanın Swifties için neler hazırladığına dair teoriler listesinde sonuncusu, yukarıdakilerin hepsi: bir albüm çıkarmak yerine, kalan üç albümün henüz yayınlamadığı yeni versiyonlarını yayınlayacak: 1989, Şimdi konuşunve İtibar (şimdiye kadar yeniden kaydedilmiş sürümlerini yayınladı. Kırmızı ve Korkusuz 2021’de).


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358232/taylor-swift-fans-spot-easter-eggs-in-singer's-33rd-birthday-post?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir