Taylor Swift, ‘Crawdads Şarkı Söylediği Yerden’ ‘Carolina’yı Düşürdü – Hollywood Life


Yedi aydır ilk kez yepyeni bir şarkı Taylor Swift burada! Hayranlar, Taylor’ın bir sonraki yeniden kaydedilmiş albümünü endişeyle beklerken, 24 Haziran’da “Carolina” adlı yeni bir parça yayınladı. Şarkı, filmin müziklerinde yer alıyor. Crawdads’ın Şarkı Söylediği Yer ve bir kitap uyarlaması olan yaklaşan filmin unutulmaz tonunu mükemmel bir şekilde yakalar. Şarkıda Taylor, “Ah, Carolina biliyor, Neden yıllarca dediler ki, Günah olarak suçluydum, Ve bir yalancının yatağında uyu, Ama uyku çabuk gelir, Ve ben hayalet bırakmayacağım, Bu benimle, kumla ve deniz arasında, Carolina biliyor”.

Taylor ilk olarak Crawdads’ın Şarkı Söylediği Yer Mart ayında film müziği, bu yüzden hayranlar bu parça için üç aydır bekliyor. “Crawdads’ın Şarkı Söylediği Yer Yıllar önce okuduğumda tamamen kaybolduğum bir kitap,” dedi Taylor o sırada. “Duyduğum anda, inanılmaz bir oyuncunun başrolde olduğu bir film yapım aşamasındaydı. [Daisy Edgar Jones] ve parlak tarafından üretilen [Reese Witherspoon], müzikal açıdan bunun bir parçası olmak istediğimi biliyordum. “Carolina” şarkısını tek başıma yazdım ve arkadaşıma sordum. [Aaron Dessner] onu üretmek için. Bu büyüleyici hikayeye uygun, akıldan çıkmayan ve ruhani bir şey yaratmak istedim.”

taylor hızlı
Taylor Swift piyanoda performans sergiliyor. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Crawdads’ın Şarkı Söylediği Yer 1950’lerde ailesi tarafından terkedilen ve kendini Kuzey Karolina bataklıklarında yetiştirmeye zorlanan genç bir kız olan Kya’nın hikayesidir. Zorlu bir çocukluk geçirdikten sonra, Kya kendini bir zamanlar romantik bir ilişki içinde olduğu bir adam için bir cinayet soruşturmasında şüpheli olarak bulur. Daisy filmde yetişkin Kya’yı oynayacak. Film de yıldız Taylor John Smith, Harris Dickinson ve dahası.

Bu arada, ilk altı albümünü yeniden kaydetme sürecinde olduğu için, ustaları onlara geri kazanmak için Taylor’ın şu anda plakasında çok şey var. serbest bıraktı Korkusuz (Taylor’ın Versiyonu) ve Kırmızı (Taylor’ın Versiyonu) Her iki albümde de orijinal albümler için yazdığı ancak hiçbir zaman piyasaya sürülmeyen yeni kaydedilmiş şarkıların yanı sıra tüm albümlerin orijinal şarkılarının yeniden kayıtları yer aldı.

Şimdiye kadar, Taylor bunu ima etti 1989 yayınlanacak bir sonraki yeniden kayıt olacak. Aslında, albümdeki iki parçadan ikisi olan “Wildest Dreams” ve “This Love”ın “Taylor’s Version”ını yayınladı bile. Şu an itibariyle, Taylor daha sonra ne olacağına dair planlar belirtmedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/taylor-swift-carolina-song-where-the-crawdads-sing/

Yorum yapın

SMM Panel