Taylor Swift, 2022 Billboard Müzik Ödülleri’nde Tarih Yazabilir


2011’de Drake bir tweet’te “çok gururluBeş yıl sonra ikili, birbirlerinin şarkılarıyla dudak senkronizasyonu yaptıkları iki Apple Music reklamında rol aldı. Taylor daha sonra 2019’daki “Unuttum” adlı parçasında “Gül Şimdi Ağla Sonra” sanatçısına seslendi. That You Existed” şarkısını söyleyerek, “Duygularımda Drake’ten daha fazla.”

En son Drake, Instagram’da “All Too Well” sanatçısına sarılırken, “Onlar sıkı çalışmanın anlamını anlayamayacak kadar yumuşaklar” yazan bir fotoğrafını yayınladı. E iken! Haberler, dostça bir çırpıda bir geri dönüş olduğunu doğruladı, bu Swifties’in iki yıldız arasında bir işbirliği için en çılgın hayallerini ifade etmesini engellemedi.

drake x taylor swift iş birliği hakkında söylentiler olduğunu unutmayın. 1989 dönem? ya o şarkı kasa şarkılarındaysa??” bir hayran Twitter’da teorikdiğer tweetlendi“Yani Drake’in yazısı Taylor’la ortak bir çalışmadan bir şarkı sözü, değil mi?”

Şimdilik, BBMA’larda Taylor ve Drake buluşması olup olmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek!
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329577/taylor-swift-could-make-history-at-2022-billboard-music-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın