Taylor Lautner’ın nişanlısı Robert Pattinson’a aşık olduğunu itiraf etti – Hollywood Life


Taylor Lautner Taylor Kubbesi
İmaj Kredisi: Tammie Arroyo / Shutterstock

Taylor lautnernişanlısı Taylor “Tay” Kubbesi temize çıkıyor: O Team Edward’dı. 29 Haziran’da Instagram sayfasında yayınlanan komik bir videoda 24 yaşındaki Tay, insanlara çocukluk aşkını ve ardından birlikte oldukları kişiyi göstermelerini söyleyen viral sese bir video yaptı. İlk bölümün zamanı geldiğinde Tay, Edward Cullen’ın oynadığı iki fotoğrafını paylaştı. Robert Pattinsoniçinde alacakaranlık filmler. Ardından, tabii ki, ironik videonun ikinci kısmı için Taylor’ın nişan duyurusu fotoğrafı da dahil olmak üzere anlık görüntülerini gösterdi. “Bence temize çıkma zamanı…” komik klibin başlığını attı.

@taylor_tay0l

o bir efsane #trend #fyp #fypage #alacakaranlık efsanesi #Taylor lautner #taydome #Robert Pattinson #viral #çift goller

♬ biraz orijinal – tay_tayedits00

Hayranlar ve arkadaşlar video karşısında çıldırdı ve 29 yaşındaki Taylor bile tepki gösterdi. “Zaman zaman bir şey kazandım” esprili. Taylor, 2000’lerin popüler film serisinde Jacob Black’i canlandırdı ve Edward’ın Bella Swan’ı kazanması da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle Edward Cullen’ın düşmanıydı. Kristen Stewart. Birkaç ünlü de aktör de dahil olmak üzere bir tür coşkulu yanıtı yorumladı. Gregg Sulkin, Üniversite mezunu mezun Madi Prewettve profesyonel makyaj sanatçısı Jaclyn Tepesi.

Taylor’ın itiraf etmesi sadece birkaç ay önceydi. Kelly Clarkson talk show’unda yeni nişanlısının Team Edward olduğunun gayet iyi farkında olduğunu söyledi. “O Takım Edward’dı. Bunu telafi etti. Onun bu hatayı yapmasına izin veriyorum – bu onun geçmişinde” dedi. itiraf etti. “Yani şimdi iyi, ama ne yazık ki Jacob Takımı değildi. Hala onu seviyorum.”

Sevimli çift, Kasım 2021’de, güller ve gül yapraklarıyla çevrili yanan bir şöminenin önünde birlikte diz çökerken çekilmiş güzel bir fotoğrafıyla nişanlarını duyurdular. Taylor, fotoğrafla birlikte, “Mutlak en iyi arkadaşım, SONSUZA KADAR SENİNLE GEÇİRMEK İÇİN BEKLEYEMİYORUM” diye yazdı. Taylor da aynı fotoğrafı paylaştı ve “Ve böylece tüm dileklerim gerçek oldu” yazdı.

Çift, birlikte bir düğüne katıldıktan sonra ilk olarak Eylül 2018’de bağlantı kurdu. O yıl Cadılar Bayramı’nda Instagram yetkilisi oldular ve ortak kostümlerinin bir görüntüsünü paylaştılar. Taylor’ın küçük kız kardeşi, Makena Lautner, başlangıçta çifti tanıttı. Taylor, “’Bir fikrim var’ gibiydi” dedi. Kelly Clarkson Gösterisi, müstakbel eşiyle nasıl kurulduğunu hatırlayarak. “O, ‘Bir oyun gecesi düzenleyin, beni ve bazı arkadaşlarımı buraya davet edin, Tay’ı getireceğim, o sadece onlardan biri olacak ve siz sadece tanışabilirsiniz’ dedi.” Ve geri kalanı, dedikleri gibi, tarihtir!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/30/taytaylor-lautner-fiancee-crush-robert-pattinson-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir