Taylor Lautner, “İyi Yaşlanmadığını” Söyleyen Nefret Dolu Yorumlara Sesleniyor


Olumsuzluğun izi yok Taylor lautner.

bu alacakaranlık şap, kısa süre önce Instagram’da ortaya çıkan görünüşüyle ​​ilgili eleştirilerle karşılaştığında geri durmadı. Aslında, Taylor bile bazı incitici sözleri yeniden yayınladıakıl sağlığı hakkında bir diyalog başlatmanın bir yolu olarak “iyi yaşlanmadığını” söyleyen yorumlar da dahil.

22 Mayıs tarihli bir videosunda “Bu 10 yıl önce, beş yıl önce, hatta belki iki, üç yıl önce olsaydı, bu gerçekten beni derinden etkilerdi” dedi. “Sadece bir deliğe girip dışarı çıkmamayı istememe neden olurdu.”

Ancak 31 yaşındaki oyuncunun da belirttiği gibi, artık “farklı bir yerde” ve artık “yanlış şeylere” odaklandığı “sağlıksız bir konumda” değil.

Taylor, “Nereye koyarsan değer bulursun,” diye açıkladı. “Ve eğer değerini diğer insanların senin hakkında ne düşündüğüne koyarsan, böyle hissedeceksin. Ama değerini, kim olduğunu, senin için neyin önemli olduğunu, neyi sevdiğini, bu tür şeyleri bilerek koyarsan.” sana ulaşamayacak.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375322/taylor-lautner-calls-out-hateful-comments-saying-he-%22did-not-age-well%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir