Taylor Lautner, ‘Alacakaranlık’tan Jacob’ı Neden Tekrar Oynayacağını Açıkladı – Hollywood Life


Taylor Lautner, 'Alacakaranlık'tan Jacob'ı Neden Tekrar Oynayacağını Açıkladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Zirve Eğlencesi

Taylor lautner30, başka bir oyunda Jacob Black, yani kurt adam oynayacaktı. alacakaranlık film, eğer bir fırsat ortaya çıkarsa. Oyuncu, destanda oynayabildiği karakteri sevdiğini itiraf etti ve yeni bir röportajda ona “iyi” bir adam bile dedi. “O sevilmesi kolay iyi bir karakter, bu yüzden buna asla hayır demem” dedi. E! Haberler 25 Ağustos’ta. “Çünkü bu Jacob Black. O sevecen bir adam.”

Taylor da dahil olmak üzere iki adamdan biriydi. Robert PattinsonAynı zamanda bir vampir olan Edward Kristen Stewart‘ın karakteri Bella, popüler filmlerde bir noktada ikiye bölündü. Ancak 10 yıl önce vizyona giren son filmin sonunda Jacob, Bella ve Edward’ın kızı Renesmee’yi damgalamıştı ve Taylor, başka biri olsaydı Jacob’ın hala birlikte olacağını hayal ettiği kişiydi. alacakaranlık şimdi film yapıldı. “Renesmee ile sonsuza dek mutlu olacağım çünkü orası benim kaldığım yer” dedi. “Ve evet, oldukça sadık bir adam.” Ayrıca Jacob’ı görebildiğini söyledi. şimdiki zamanda “bir yerde mutlu”.

Taylor lautner
Taylor Lautner, ‘Alacakaranlık’ filminde Jacob rolünde. (Zirve Eğlencesi)

İlgi çekici aşk üçgenine ek olarak, alacakaranlık Filmlerde, Jacob rolünü oynarken Taylor’ın meraklı vücuduna çok dikkat edildi. Yetenekli yıldız, görünümü elde etmek için “çiğ tatlı patates, hindi köftesi ve iğrenç milkshake”den oluşan sınırlı bir diyet uyguladığını itiraf etti. Sonuçlar orada olmasına rağmen, bunun “düşkün” bir anı olmadığını kabul ediyor.

“Vücut rol için harikaydı – ama çalışma, disiplin ve içine giren yiyeceklerin miktarı, düşkün hatıralar değil” dedi. “Zor çünkü 17, 18, 19 yaşlarındayken kardiyo yapamıyordum çünkü mümkün olduğunca çok kas yapmalıydım.”

Taylor Lautner, Kristen Stewart
Taylor Lautner ve Kristen Stewart bir etkinlikte poz veriyor. (Eric Charbonneau/Invision/AP/Shutterstock)

“Yani, antrenman sırasında terlemekten hoşlanmaya başlasaydım, antrenörüm beni durdururdu ve sonra bir antrenmanı bitirirdik ve o kelimenin tam anlamıyla ‘Carl’s Jr.’a git ve duble, üçlü çizburger al’ derdi. Sadece kilo vermeye çalışıyorduk” diye devam etti. “Şimdi, keşke o anlamda geri dönebilseydim çünkü şimdi yüzde 90 kardiyo ve üçlü çizburger yemiyorum, orası kesin.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/taylor-lautner-reason-play-jacob-twilight-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir